Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Najděte si svou nemovitost
Pomůžeme i Vám

Reference

Prodaných
Prodaných560 bytů
Pronajatých489 bytů
Celkem v nabídce15 bytů
Aktuálně v nabídce48 nemovitostí

Slovy našich klientů

Když jsme se s manželem rozhodli přestěhovat z Ostravy na vesnici, věděli jsme, že budeme potřebovat prodat náš byt za co nejlepší cenu, protože hypotéka na nový dům byla vysoká. S realitní kanceláří jsme neměli žádnou zkušenost, ale známí nás svými zkušenostmi z realitek dost vyděsili. Zpočátku jsme proto byli poněkud nedůvěřiví, ale pan Král, který dostal naši nemovitost na starost, naše obavy brzy rozptýlili. Moc ho chválíme za lidský přístup, ochotu kdykoliv nám pomoci a poradit. Nejvíce ale za rychlost, s jakou náš byt prodal. S cenou jsme byli maximálně spokojení a jsme moc rádi, že jsme se po dobu prodeje nemuseli o nic starat.

Eva Jurková, Palkovice

Chci vám moc poděkovat za pomoc při hledání a nakonec i při převodu nemovitosti. S dcerkou už jsme v našem novém domově zabydlené a moc se nám tady líbí. Ráda vaši RK doporučím své rodině i známým. Přeji vám mnoho úspěchů!

Petra Spálená, Ostrava

Rychle, bez komplikací a za top cenu. Tak jsem si představoval prodej své nemovitosti. ORSA - realitní kancelář, a.s. mi moje představy do puntíku splnila. Nemusel jsem se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat, mi makléř vždy dopředu připravil. Vše jsme vyřešili během dvou schůzek.

Tomáš Chrobák

Vážený pane předsedo,

rádi bychom poděkovali Vaši realitní kanceláři za Vaše služby.
Vše proběhlo dle našich představ (nabídka, nájem, smlouva).
Svou práci vykonáváte na profesionální úrovni.
Oceňujeme hlavně rychlost a způsob komunikace.
Vaši realitní kancelář budeme vždy doporučovat.
Děkujeme, manželé Hajtmanovi

Manželé Hajtmanovi

Rádi bychom poděkovali Vám i Vaší realitní kanceláři za úspěšné zajištění prodeje nemovitosti. Přístup byl vždy na profesionální úrovni a zároveň velmi lidský a přátelský.
Vaši realitní kancelář budeme doporučovat svým přátelům a známým.

Spoluvlastnící nemovitosti Sadová ,Ostrava.

Společnost ORSA – realitní kancelář a.s. pro nás spravuje bytový dům na ulici Hladnovská v Ostravě, kde mimo jiné zajišťuje zprostředkování pronájmu, prohlídky bytů a jejich předávání, opravy a revize, přepisy služeb. Zabezpečují také kontakt s nájemníky a vyřizování jejich podnětů a žádostí. Se spoluprací s realitní kanceláří jsme spokojeni.

WACHAL s.r.o.

Ukončené zakázky

Buďte mezi dalšími šťastnými

ProdejDomy
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
Rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
PronájemByty
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
Rezervováno
Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 3+1 na ul. Mongolská v Ostravě - Porubě s velkou lodžií (7m2) a výtahem. K bytu náleží sklep, parkování na 2 prostorných parkovištích před domem. Jedná se o pěkný, udržovaný, zrekonstruovaný byt o velikosti 74m2 v 4/11podlaží. Měsíční náklady jsou započítány již v nájmu na 4osoby. Byt nabízíme vybavený (dle dohody) s moderním nábytkem včetně ledničky. Pěkná kuchyňská linka, sedací souprava, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, zrekonstruovaná koupelna a toaleta (rekonstrukce rok 2015). V oknech žaluzie, sítě proti hmyzu. V domě jsou dobré sousedské vztahy. Atraktivní lokalita k bydlení – v blízkosti školka, škola, lékař, obchodní centrum, sportovní centrum, MHD. Dům je po kompletní revitalizaci. Nájem 14000kč včetně služeb, vratná kauce 28000kč, provize RK jeden měsíční nájem. K jednání!!!
14 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
ProdejDomy
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Rezervováno
Nabízíme Vám ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.102 m2 naproti nákupního centra Nová Karolina. Výkresovou dokumentaci, aktuální výnosy, Vám rádi sdělíme v naši kanceláři.
9 900 000 Kč
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Rekonstruovaný byt č. 8 - 2+1/L o výměře 53 m2, Ostrava - Hrabůvka.
Rezervováno
Nabízíme Vám k pronájmu světlý prostorný byt č. 8 o velikosti 2+1, který se nachází ve 3. NP cihlového domu v klidné ulici U Nové školy, v žádáné lokalitě Ostrava - Hrabůvka. Fasáda domu bude zateplena a opravena v roce 2020. Byt o výměře 53 m2 prošel komplexní rekonstrukcí, v bytě jsou nové omítky, koupelna s vanou a připojením na pračku, nová kuchyň, širší vzdušná vstupní chodba, WC samostatné, v pokojích plovoucí podlahy, soc. zařízení dlažba. Předností bytu je, že oba pokoje jsou samostatné - neprůchozí. Jedná se o velice prostorný byt v lokalitě s dobrým dopravním spojením a s kompletní občanskou vybaveností. Byt je orientován na západní stranu s výhledy do zeleně. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 8.000,- Kč/měsíc, služby 2.300,- Kč/měsíc, měsíční kauce. Velmi klidné bydlení, které můžeme doporučit. Byt bude k nastěhování od 01. 06. 2020.
8 000 Kč / za měsíc
Rekonstruovaný byt č. 8 - 2+1/L o výměře 53 m2, Ostrava - Hrabůvka.
ProdejDomy
Činžovní dům - 2.500 m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Rezervováno
Nabízíme ke koupi činžovní dům umístěný na okružní komunikaci OV v blízkosti nákladového nádraží ČD s rychlým přístupem na dálnici D 1 a rovněž do centra OV. Objekt o 5. NP s podsklepením (302 m2), podkrovím (370 m2) a podstřeším je využíván pro sídlo firmy vlastníka a pronájmy jiným subjektům. V 1. a 2. NP jsou obchodní, skladové a administrativní prostory. Ve 3. - 5. NP je 23 bytů o velikosti 1+1- 2 (43 až 56 m2). Pronajato za tržní nájemné 11 bytů, po rekonstrukci v objemu 4,8 mil. Kč. 12 bytů v různém stupni rozpracovanosti úprav. Rekonstrukce budovy provedením opravy střechy, výměny plastových oken, impregnace půdy, rekonstrukcí prodejen a kanceláří, úpravou rozvodů sítí, zřízením tel. ústředny), apod. Celkem v letech 1995 - 2017 investice 9.470.000,- Kč. Roční náklady (hrazené z výnosů) činí za rok 220 tis. Kč. Cílový roční výnos z pronájmů všech prostor, vč. dosud užívaných vlastníkem 2.290.000,- Kč. K budově přináleží nádvoří 255 m2 s příjezdem z ul. Cihelní. Nemovitosti jsou bez právních či faktických vad, zástav, apod.
16 000 000 Kč
Činžovní dům - 2.500 m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 73 m2, ul. U nové školy, OV-Hrabůvka.
Rezervováno
Nabízíme Vám k pronájmu světlý prostorný byt o velikosti 3+1 s balkónem a výměře 73 m2 který se nachází ve 2. NP cihlového domu v klidné ulici U Nové školy, v žádáné lokalitě Ostrava - Hrabůvka. Fasáda domu bude zateplena a opravena v roce 2020. Byt o výměře 73 m2 prošel komplexní rekonstrukcí, v bytě jsou nové omítky, koupelna s vanou a připojením na pračku, nová kuchyň, širší vzdušná vstupní chodba, WC samostatné, v pokojích plovoucí podlahy, vestavěné skříně, soc. zařízení dlažba. Jedná se o velice prostorný byt v lokalitě s dobrým dopravním spojením a s kompletní občanskou vybaveností. Byt je orientován na západní stranu s výhledy do zeleně. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 10.000,- Kč/měsíc, služby 2.300,- Kč/měsíc, měsíční kauce. Velmi klidné bydlení, které můžeme doporučit. Byt je k nastěhování od 01. 09. 2020.
10 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 73 m2, ul. U nové školy, OV-Hrabůvka.