Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Najděte si svou nemovitost
Pomůžeme i Vám

Reference

Prodaných
Prodaných560 bytů
Pronajatých489 bytů
Celkem v nabídce15 bytů
Aktuálně v nabídce48 nemovitostí

Slovy našich klientů

Když jsme se s manželem rozhodli přestěhovat z Ostravy na vesnici, věděli jsme, že budeme potřebovat prodat náš byt za co nejlepší cenu, protože hypotéka na nový dům byla vysoká. S realitní kanceláří jsme neměli žádnou zkušenost, ale známí nás svými zkušenostmi z realitek dost vyděsili. Zpočátku jsme proto byli poněkud nedůvěřiví, ale pan Král, který dostal naši nemovitost na starost, naše obavy brzy rozptýlili. Moc ho chválíme za lidský přístup, ochotu kdykoliv nám pomoci a poradit. Nejvíce ale za rychlost, s jakou náš byt prodal. S cenou jsme byli maximálně spokojení a jsme moc rádi, že jsme se po dobu prodeje nemuseli o nic starat.

Eva Jurková, Palkovice

Chci vám moc poděkovat za pomoc při hledání a nakonec i při převodu nemovitosti. S dcerkou už jsme v našem novém domově zabydlené a moc se nám tady líbí. Ráda vaši RK doporučím své rodině i známým. Přeji vám mnoho úspěchů!

Petra Spálená, Ostrava

Rychle, bez komplikací a za top cenu. Tak jsem si představoval prodej své nemovitosti. ORSA - realitní kancelář, a.s. mi moje představy do puntíku splnila. Nemusel jsem se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat, mi makléř vždy dopředu připravil. Vše jsme vyřešili během dvou schůzek.

Tomáš Chrobák

Vážený pane předsedo,

rádi bychom poděkovali Vaši realitní kanceláři za Vaše služby.
Vše proběhlo dle našich představ (nabídka, nájem, smlouva).
Svou práci vykonáváte na profesionální úrovni.
Oceňujeme hlavně rychlost a způsob komunikace.
Vaši realitní kancelář budeme vždy doporučovat.
Děkujeme, manželé Hajtmanovi

Manželé Hajtmanovi

Rádi bychom poděkovali Vám i Vaší realitní kanceláři za úspěšné zajištění prodeje nemovitosti. Přístup byl vždy na profesionální úrovni a zároveň velmi lidský a přátelský.
Vaši realitní kancelář budeme doporučovat svým přátelům a známým.

Spoluvlastnící nemovitosti Sadová ,Ostrava.

Společnost ORSA – realitní kancelář a.s. pro nás spravuje bytový dům na ulici Hladnovská v Ostravě, kde mimo jiné zajišťuje zprostředkování pronájmu, prohlídky bytů a jejich předávání, opravy a revize, přepisy služeb. Zabezpečují také kontakt s nájemníky a vyřizování jejich podnětů a žádostí. Se spoluprací s realitní kanceláří jsme spokojeni.

WACHAL s.r.o.

Ukončené zakázky

Buďte mezi dalšími šťastnými

prodejdomy
Prodej činžovního domu Ostrava-Zábřeh.
rezervováno
V exkluzivním zastoupení majitelů si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi bytový dům o 5-ti bytových jednotkách a jednom nebytovém prostoru vč. sklepů a garáže. To vše ve vilové čtvrti v Ostravě - Zábřehu. Bytové jednotky v rozložení 1x 5+1 o výměře 117 m2, 2x 2+1 o výměře 58,8 m2, 2x 2+1 o výměře 63,3 m2 a nebytový prostor s výměrou 30,3 m2. K dispozici je i půda a možnost rozšíření o střešní nádstavbu. Největší bytovou jednotku lze samozřejmě rozdělit zpět na dvě samostatné bytové jednotky. Dům je velmi udržovaný a je o něj staráno s péčí řádného hospodáře. Výkresovou dokumentaci jednotlivých podlaží, řezy, výnosy z nájmů a PENB dodáme ihned dle Vašeho zájmu. V případě dalších informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat.
6 500 000 Kč
Prodej činžovního domu Ostrava-Zábřeh.
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku 878 m2, OV-Šenov.
rezervováno
Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek s celkovou výměrou 878m2, který 
je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek se 
nachází v Šenově, ulice Na sedlácích. Inženýrské sítě se nacházejí na 
hranici pozemku.
Pozemek se nachází v klidné lokalitě rodinných domků 20 minut z centra 
Ostravy, veškerá občanská vybavenost v blízkosti - mateřská škola, 
základní škola, veškerá soustava úřadů, služeb a občanského vybavení 
atd. Zastávka MHD cca 400m. Na pozemek je bezproblémový přístup z asfaltové komunikace. Doporučujeme prohlídku.
590 000 Kč
Prodej stavebního pozemku 878 m2, OV-Šenov.
pronájemkomerční objekty
Pronájem obchodního prostoru v modernizovaném kině Luna.
rezervováno
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč/měsíc
Pronájem obchodního prostoru v modernizovaném kině Luna.
prodejdomy
Prodej činžovního domu na ulici 28. října, Ostrava.
rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Prodej činžovního domu na ulici 28. října, Ostrava.
pronájembyty
Byt 1+1 - 43 m2, ul. Horní, OV - Hrabůvka.
rezervováno
Pronájem bytu 1+1, I. kat. o výměře 43 m2 ve 2. NP (4). Dům a byt vlastní BD nájemníků a je po celkové revitalizaci. Je blízko Úřadu městského obvodu OV-Jih, na protější straně Horní ul. Okna s výhledem do zeleně za domem (ne do Horní ul.). Velmi dobrý dosah obchodů a služeb přímo v Horní ul. Velmi dobrá je dopravní obslužnost kamkoli v OV (MHD i autem), parkováním za domem. V bytě je obnovená koupelna s obkladem a dlažbou (masážní sprchový kout, umývadlo a přípojka AP), taktéž samostatná toaleta. V kuchyni je upravená, zánovní, kuchyňská linka, plynový sporák a místo pro jídelní kout. Pokoj má výměru 5,50 x 3,40 m, podlaha parkety a zánovní celoplošný koberec. V předsíni jsou nově upravené, vestavěné, skříně. K bytu je sklepní kóje. Dlouhodobá podnájemní smlouva.
5 500 Kč/měsíc
Byt 1+1 - 43 m2, ul. Horní, OV - Hrabůvka.