Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Najděte si svou nemovitost
Pomůžeme i Vám

Reference

Prodaných
Prodaných560 bytů
Pronajatých489 bytů
Celkem v nabídce15 bytů
Aktuálně v nabídce48 nemovitostí

Slovy našich klientů

Když jsme se s manželem rozhodli přestěhovat z Ostravy na vesnici, věděli jsme, že budeme potřebovat prodat náš byt za co nejlepší cenu, protože hypotéka na nový dům byla vysoká. S realitní kanceláří jsme neměli žádnou zkušenost, ale známí nás svými zkušenostmi z realitek dost vyděsili. Zpočátku jsme proto byli poněkud nedůvěřiví, ale pan Král, který dostal naši nemovitost na starost, naše obavy brzy rozptýlili. Moc ho chválíme za lidský přístup, ochotu kdykoliv nám pomoci a poradit. Nejvíce ale za rychlost, s jakou náš byt prodal. S cenou jsme byli maximálně spokojení a jsme moc rádi, že jsme se po dobu prodeje nemuseli o nic starat.

Eva Jurková, Palkovice

Chci vám moc poděkovat za pomoc při hledání a nakonec i při převodu nemovitosti. S dcerkou už jsme v našem novém domově zabydlené a moc se nám tady líbí. Ráda vaši RK doporučím své rodině i známým. Přeji vám mnoho úspěchů!

Petra Spálená, Ostrava

Rychle, bez komplikací a za top cenu. Tak jsem si představoval prodej své nemovitosti. ORSA - realitní kancelář, a.s. mi moje představy do puntíku splnila. Nemusel jsem se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat, mi makléř vždy dopředu připravil. Vše jsme vyřešili během dvou schůzek.

Tomáš Chrobák

Vážený pane předsedo,

rádi bychom poděkovali Vaši realitní kanceláři za Vaše služby.
Vše proběhlo dle našich představ (nabídka, nájem, smlouva).
Svou práci vykonáváte na profesionální úrovni.
Oceňujeme hlavně rychlost a způsob komunikace.
Vaši realitní kancelář budeme vždy doporučovat.
Děkujeme, manželé Hajtmanovi

Manželé Hajtmanovi

Rádi bychom poděkovali Vám i Vaší realitní kanceláři za úspěšné zajištění prodeje nemovitosti. Přístup byl vždy na profesionální úrovni a zároveň velmi lidský a přátelský.
Vaši realitní kancelář budeme doporučovat svým přátelům a známým.

Spoluvlastnící nemovitosti Sadová ,Ostrava.

Společnost ORSA – realitní kancelář a.s. pro nás spravuje bytový dům na ulici Hladnovská v Ostravě, kde mimo jiné zajišťuje zprostředkování pronájmu, prohlídky bytů a jejich předávání, opravy a revize, přepisy služeb. Zabezpečují také kontakt s nájemníky a vyřizování jejich podnětů a žádostí. Se spoluprací s realitní kanceláří jsme spokojeni.

WACHAL s.r.o.

Ukončené zakázky

Buďte mezi dalšími šťastnými

ProdejDomy
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
Rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
ProdejByty
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
Rezervováno
Nabízíme převod členských práv a povinností k dr. bytu ve věžovém domě se dvěmi nadstřešenými lodžiemi. Byt je u polikliniky, blízko nákupní zóny v Horní ul. Dům je plně revitalizován, byt je bez rozhodujících úprav, Jeden pokoj je propojen s kuchyní a přístupný i dvoukřídlými dveřmi z předsíňové chodby, druhý je přístupný z chodby. Z chodby je přístupná také praktická komora (šatna). Koupelna je prostorná, čtvercová, 4,5 m2 s vanou, umývadlem a přípojkou AP. K bytu náleží sklepní kóje. Vzhledem k umístění v domě je z bytu krásný výhled také na Beskydy. V domě je možnost připojení internetu i TV od provozovatelů PODA, UPC i O2.
880 000 Kč
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka