Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Najděte si svou nemovitost
Prodávejte a nakupujte nemovitosti bez starostí

Realitní kancelář Ostrava

DEMEL A KRÁL REALITY

CHYTRÝ ODHAD CENY

    Odhadnout správně tržní cenu nemovitosti je pro laika takřka nemožné. Ovlivňuje ji spousta faktorů a nelze se řídit inzeráty na podobné nemovitosti - ceny nejsou ve většině případů realné a nemovitost se za ně ve skutečnosti nikdy neprodá.

    Na špatné zvolené ceně klient nakonec ve výsledku vždy prodělá. Náš chytrý odhad spočívá mimo jiné ve správném pochopení poptávky, nabídky, předností, nedostatků a také časových požadavků na prodej. Jen tak se cena stává reálnou a spojení můžou být jak prodávající, tak kupující.


ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE NEMOVITOSTÍ

    Sníte o dokonalém bydlení? Máte jasnou představu o lokalitě i nemovitosti a čekáte už jen na tu správnou nabídku? Řekněte nám o Vašich potřebách a šetřete Váš čas. Najdeme pro vás ten správný byt, dům či pozemek. Pomoc nabízíme také podnikatelům v oblasti komerčních nemovitostí. 


PRÁVNÍ KANCELÁŘ 

    Obchod s nemovitostmi je z právního hlediska velmi specifický a složitý. Každá nemovitost je jiná a nelze na ni uplatnit stejný právní pohled. Nešťastných lidí, kteří si zadělali na problémy vzorem smlouvy staženým z internetu, je více než dost a stále přibývají.

    V tomto ohledu neponecháváme nic náhodě a našim klientům poskytujeme špičkový právní servis prostřednictvím renomované advokátní kanceláře Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři.


HYPOTEČNÍ SPECIALISTA

    Financovat koupi nemovitosti se dá mnoho způsoby. A dá se na tom hodně prodělat, nebo také hodně ušetřit. Rodinný rozpočet dokáže taková koupě většinou citelně ovlivnit na mnoho let dopředu a proto je dobré, svěřit se odborníkům.

    Pro naše klienty máme k dispozici služby hypotečních specialistů ze společnosti HypoPortal s.r.o., kteří jim dokáží najít ideální způsoby financování. Je to skvělá služba nejen pro kupující, ale také pro prodávající. Velkou pravdou totiž je, že kde nejsou peníze, tam není obchod.


GEODETICKÝ SERVIS

    Nesrovnalosti mezi zápisy na katastru a realitou už zhatily nejeden prodej. Našim klientům jsme tyto problémy a únavná jednání s Katastrálním úřadem připraveni ušetřit díky našemu špičkovému geodetickému servisu.

    V jeho rámci umíme udělat celkovou revizi nemovitosti a sjednat nápravu. V praxi se často jedná o posunuté ploty, špatné hranice pozemku, nezkolaudovanou garáž na pozemku nebo skrytá věcná břemena.

    Chráníme tak kupující i prodávající před průtahy komplikující financování i samostatný prodej.

Příprava nemovitosti před prodejem

NA PRVNÍ DOJEM MÁTE PŘESNĚ JEDEN POKUS

    Ať už prodáváte nebo pronajímáte, první dojem, který svou nabídkou na zájemce uděláte, ovlivní často výsledek celého obchodu. Vaši nemovitost umíme vyklidit, uklidit, vymalovat, naaranžovat a profesionálně nafotit. Výsledkem je více zájemců ochotných zaplatit více peněz a to vše v kratším čase.

  • Zvýší prodejní cenu
  • Urychlí prodej
  • Zvedne počet zájemců


Příprava nemovitosti před prodejem
TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

PronájemByty
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
Aktivní
Nabízíme kompletně rekonstruovaný byt 4+1 o celkové výměře 121 m2 ve 3. NP cihlového domu. Byt byl nově rekonstruován v září 2019. Nová kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, repasované dřevěné parketové podlahy, koupelna s vanou. Velká vstupní hala, obývací pokoj s původními kachlovými kamny. Samostané WC a komora v bytě. Velmi hezký, upravený a uzavřený vnitroblok s využitím pro děti a posezení. Vynikající lokalita v blízkosti Komenského sadů a občanskou vybaveností v místě bydlení. Byt je ihned volný!!!
19 500 Kč / za měsíc
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
ProdejDomy
Prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 a bazénem, Ostrava - Poruba.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi tuto rodinnou vilu, která je postavená v rezidenční vilové čtvrti Ostrava - Poruba. Přijďte se sami přesvědčit. Nechte na sebe působit velkolepost prostoru a jeho dokonalost i v těch nejmenších detailech. Toto je vyšší standard a životní styl a zažijte to všechno na vlastní kůži.Nejnižší podlaží vily je projektováno jako servisní a zahrnuje většinu technického zázemí. V polozapuštěném suterénu je umístěna relaxační zóna s fitnes a vinárnou, dílna a prádelna společně s kotelnou a kombinovaným plynovým kotlem. To vše s dostatkem úložných prostor. Venkovní prostor tvoří terasa s výměrou 8 m2.V 1. nadzemním podlaží, kde je umístěn i hlavní vstup do domu, je vstupní hala, toaleta, obytný pokoj s kuchyňským koutem, funkčním krbem, který vytápí i horní patro a vstupem na terasu o výměře 8 m2. Vybavení zahrnuje podlahy z vyhřívané dlažby. Kuchyňská linka na míru je samozřejmě vybavena vestavěnými spotřebiči. V přízemí se také nachází garáž pro jeden osobní automobil s přímým vstupem do domu.V patře jsou umístěny 3 ložnice, kdy jedna ložnice má vlastní koupelnu, prostorná šatna na míru a samostatná koupelna s vanou a sprchovacím koutem. Samozřejmostí je opět vytápěná dlažba na podlaze společně s dřevěnou podlahou v obytných místnostech. Ze společné částí patra je vstup do podkroví, které slouží jako další úložný prostor.Součástí prodeje je samozřejmě zahrada s výměrou 1.100 m2 a zapuštěným bazénem 10x3 m.Klidné okolí domu nabízí mnoho možností k procházkám a dalšímu sportovnímu vyžití. V blízkosti se nachází tenisové kurty, přírodní koupaliště Vřesina a přírodní park . Je zde dobrá občanská vybavenost, včetně několika velkých supermarketů, nemocnice, mateřské školky i několik škol základních. Cca 200 metrů domu se nachází zastávka autobusu a v docházkové vzdálenosti 1 km je zastávka tramvaje, doprava do centra trvá půl hodiny.Fotografie jsou řazeny od exteriéru přes jednotlivá podlaží. Další informace a prohlídky nemovité věci Vám rádi zprostředkujeme v naší kanceláři.
16 500 000 Kč
Prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 a bazénem, Ostrava - Poruba.
ProdejOstatní
Chatka na samotě v lese, obec Hlubočec, okres Opava.
Aktivní
Nabízíme ke koupi rekreační chatku s číslem evidenčním na polosamotě u rybníka v obci Hlubočec, okres Opava. Chata prošla částečnou rekonstrukcí. Jsou zde nová plastová okna, dlažba na podlaze. Došlo k vnitřnímu zateplení a obložení objektu. Vybavení chaty je uděláno na míru ze dřeva. Chata však samozřejmě vyžaduje i další úpravy, případně rozšíření stavby, vše dle individuálního požadavku zájemce. Do chaty je nově přivedena el. energie a na pozemku se nachází studniční vrt. Lokalita je známá svým zdravým ovzduším, kdy se nedaleko nacházelo respirační sanatorium. Dostupnost do Ostravy či Opavy je 20 km a základní občanská vybavenost je v místním centru obce. Hezké a klidné místo pro celkovou relaxaci těla a duše.
0 Kč
Chatka na samotě v lese, obec Hlubočec, okres Opava.
PronájemKomerční
Pronájem, kancelář + zasedací (přednášk. místn.) 84 m2, OV Přívoz, Teslova
Aktivní
Atypická nabídka pronájmu samost. celku v 1. NP budovy po rekon se všemi parametry úsporného provozu v komerčním areálu. Větší kancelář, 31 m2, cca 6 pracovišť a vedlejší zasedací nebo přednášková místnost 50 m2 s návazným kuch. koutem. Toalety M, Ž v chodbě. Prostory jsou vybaveny strukturovanou kabeláží, klimatizací a zabezpečením. Cena pronájmu vychází z 1.200,-/m2/rok, tj. měsíčně 8.400,- Kč, bez DPH. Všechny energie a služby se platí paušálně sazbou 540,-/m2/rok, tj. měsíčně 3.780,- Kč, bez DPH (služby: střežení, úklidy vnitřních i venkovních prostor a ploch, komunální odpad, apod.). Pevné parkovací místo měsíčně 300,- Kč, bez DPH.
1 200 Kč / za m2/rok
Pronájem, kancelář + zasedací (přednášk. místn.) 84 m2, OV Přívoz, Teslova
PronájemKomerční
Pronájem, zařízené kanceláře, 2. NP, OV Přívoz, Teslova
Aktivní
Pronájem samostatné kanceláře, 15,3 m2, plně zařízená (není podmínkou). Objekt po rekonstrukci je ve výrobně-administrativním areálu. Kuchyňka a sociální zázemí je společné v chodbě (viz. foto). Velmi dobrá orientace a dostupnost místa, rychlý dosah páteřní dopravní sítě OV, vč. dálnice, parkování a dosah MHD. Klimatizace, plastová okna s vertikálními žaluziemi. K ceně nájmu 1.200,-/m2/rok, se platí paušálně všechny služby 540,-/m2/rok, tj. veškeré energie, strážní služba, odvoz odpadu, úklid venkovních a vnitřních prostor, vč. kanceláří. Ceny jsou bez DPH. Měsíční platba 2.220,- Kč, bez DPH. Parkování je možné podle potřeby, 300,- Kč/měs. bez DPH za 1 místo.
1 200 Kč / za m2/rok
Pronájem, zařízené kanceláře, 2. NP, OV Přívoz, Teslova
PronájemKomerční
Výrobně-skladové prostory, 480m2, Teslova, OV-Přívoz
Aktivní
Pronájem části zděného, halového objektu o ploše 300 m2 a popř. návazná, zděná garáž s vlastním vjezdem 96 m2. K dispozici také zázemí cca 80 m2 (kanceláře a sociální). V hale sv.v. 5 m, pod nosníkovou konstrukci střechy. Nově upravený světlík s přirozeným osvětlením prostor. Přístup vjezdovými vraty 4,80 x 3,80 m. Kvalitní podlaha TERALIT s vysokou únosností. Plocha není členěna pilíři a tudíž plně využitelná. Objekt je zateplený a vytápěný, dálkové vytápění s kalorifery. V obslužných prostorách radiátory. Dostatečné přístupové a manipulační plochy. Služby zálohově 17.100,- Kč/měs (bez DPH) s vyúčtováním podle měřidel. Nájemné 31.600,- Kč/měs. Prostory jsou součástí areálu s velmi dobrým dojezdem a orientací místa z vnějšího okruhu OV a návazné dálnice D 1.
31 600 Kč / za měsíc
Výrobně-skladové prostory, 480m2, Teslova, OV-Přívoz
PronájemKomerční
OV Přívoz, Nádražní tř., pronájem 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2, popř. celé 3. NP
Aktivní
Pronájem samostatných sekcí kanceláří ve 3. NP, reprezentativního objektu v Nádražní tř., vedle hotelu MAX a blízko Hlavního nádraží ČD v Ostravě. Lze najmout i celé podlaží s vnitřním propojením sekcí. Zrekonstruovaný objekt se štukovou úpravou vstupu a schodiště. Úsporné využití, plastová okna vč. žaluzií. Každá sekce s vlastní kotlem ÚT a sociálním zázemím. Sekce 122 m2, místnosti18, 20, 24 a 26 m2 a menší místnost 12 m2 (kuchyňka, archiv, apod.). Sekce 93 m2, místnosti18, 20 a 24 m2, menší místnost 12 m2 (kuchyňka, apod.). Vjezd do dvora s možností parkování os. aut. Samostatné měření spotřeby elektřiny, plynu a vody. Pronájem od 1.10.2018. Uvedená cena platí při pronájmu celého podlaží. Pro dílčí celky se vychází z ceny 1.475,- Kč/m2/rok.
0 Kč / za m2/rok
OV Přívoz, Nádražní tř., pronájem 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2, popř. celé 3. NP
PronájemKomerční
Pronájem, kanceláře, 79m2, OV Přívoz
Aktivní
Samostatná sekce 3 kanceláří (pěkná, atypická, rohová, 28 m2 a obdélníkové 22 a 12 m2) s příslušenstvím (kuchyňka, sprchový kout, umývadlo, samost. toaleta). Velmi dobrá orientace místa a jeho dostupnost (auto, MHD), prakticky na Nádražní třídě, poblíž OV Hlavní nádraží. V sekci vlastní plynový kotel ÚT a ohřevu vody (automatická regulace). V současné době není zpracovám PENEB, proto uvádíme nejhorší stupeňenergetické náročnosti. Skutečná náročnost cca C. Prostory připraveny k okamžitému a plnému využití. Nájem dlouhodobě nebo podle dohody.
7 100 Kč / za měsíc
Pronájem, kanceláře, 79m2, OV Přívoz
PronájemKomerční
Pronájem, Obchodní prostory, 42m2 - Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Aktivní
Pronájem obchodnívch prostor o výměře 42 m2 na ulici Nádražní. Prostory se nacházejí v přízemí se samostatným vstupem z chodníku a dvěma výkladci. Součástí sekce je příruční sklad s kanceláří a vlastním sociálním zázemím (WC, umývadlo, sprcha). Celý objekt i obchodní prostor jsou po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu. Součástí vybavení je EZS a připojení k internetu. Prostor je ihned k plnému využití.
8 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Obchodní prostory, 42m2 - Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
PronájemKomerční
Pronájem, kanceláře, 20 - 140m2, Slezská OV
Aktivní
Nabídka kanceláří - sekce ve 1. a 2. NP I. , admin. budova po rekonstrukci v bývalém areálu dolu Bezruč. Velmi dobrá orientace místa a dostupnost MHD i auty. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti, bez poplatku. Vytápění el. přímotopy v levné sazbě. K dispozici sociální zázemí, vč. kuchyněk n. kuch. koutů. Zabezpečení EZS s napojením na pult ochrany bezpečnostní agentury. V kancelářích zátěžové koberce a upravené podhledy s osvětlením, počítačová síť. Samost. měření spotřeby elektřiny za sekci s vlastní smlouvou o dodávkách. 2. NP: celkem 6 místností, 140 m2 (5x 16 - 22 m2), 1x 40 m2. 1. NP: vlastní vstup, 3 kanceláře (48 m2) a vlastním sociálním zázemím cca 5 m2 (WC a umývadlo vč. teplé vody).
950 Kč / za m2/rok
Pronájem, kanceláře, 20 - 140m2, Slezská OV
ProdejDomy
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
Rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
PronájemKomerční
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
Aktivní
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč / za měsíc
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
ProdejPozemky
Prodej stavebního pozemku o výměře 890 m2, Markvartovice.
Aktivní
Nabízíme velmi zajímavé pozemky určené k zástavbě RD. Lokalita je při "staré" cestě Ludgeřovice - Hlučín v pěkné, přírodní lokalitě. Místo je na trojmezí 3 katastrálních území (Ludgeřovic, Markvartovic a Hlučína). Dojezd je z ul. Hlučínská (od Ludgeřovic) a ul. U cihelny ze směru od Hlučína. K jednotlivým pozemkům je zpracován projekt dojezdu, včetně částečné realizace po zhutněném příjezdu. Pozemek č. 1 s výměrou 796 m2, pozemek č. 2 s výměrou 806 m2, pozemek č. 3 s výměrou 890 m2. Pro zájemce o větší výměru, lze sloučit 2 sousední pozemky č. 2 a č. 3. Možnost napojení na el. síť od komunikace, u vody se počítá s jednotlivými vrty. Kanalizace je možná přes ČOV nebo septik do blízké vodoteče. Ostatní podrobné info rádi poskytneme zájemcům o koupi v naší RK.
850 Kč / za m2
Prodej stavebního pozemku o výměře 890 m2, Markvartovice.
ProdejPozemky
Prodej stavebního pozemku o výměře 796 m2, Markvartovice.
Aktivní
Nabízíme velmi zajímavé pozemky určené k zástavbě RD. Lokalita je při "staré" cestě Ludgeřovice - Hlučín v pěkné, přírodní lokalitě. Místo je na trojmezí 3 katastrálních území (Ludgeřovic, Markvartovic a Hlučína). Dojezd je z ul. Hlučínská (od Ludgeřovic) a ul. U cihelny ze směru od Hlučína. K jednotlivým pozemkům je zpracován projekt dojezdu, včetně částečné realizace po zhutněném příjezdu. Pozemek č. 1 s výměrou 796 m2, pozemek č. 2 s výměrou 806 m2, pozemek č. 3 s výměrou 890 m2. Pro zájemce o větší výměru, lze sloučit 2 sousední pozemky č. 2 a č. 3. Možnost napojení na el. síť od komunikace, u vody se počítá s jednotlivými vrty. Kanalizace je možná přes ČOV nebo septik do blízké vodoteče. Ostatní podrobné info rádi poskytneme zájemcům o koupi v naší RK.
850 Kč / za m2
Prodej stavebního pozemku o výměře 796 m2, Markvartovice.
ProdejPozemky
Prodej stavebního pozemku o výměře 806 m2, Markvartovice.
Aktivní
Nabízíme velmi zajímavé pozemky určené k zástavbě RD. Lokalita je při "staré" cestě Ludgeřovice - Hlučín v pěkné, přírodní lokalitě. Místo je na trojmezí 3 katastrálních území (Ludgeřovic, Markvartovic a Hlučína). Dojezd je z ul. Hlučínská (od Ludgeřovic) a ul. U cihelny ze směru od Hlučína. K jednotlivým pozemkům je zpracován projekt dojezdu, včetně částečné realizace po zhutněném příjezdu. Pozemek č. 1 s výměrou 796 m2, pozemek č. 2 s výměrou 806 m2, pozemek č. 3 s výměrou 890 m2. Pro zájemce o větší výměru, lze sloučit 2 sousední pozemky č. 2 a č. 3. Možnost napojení na el. síť od komunikace, u vody se počítá s jednotlivými vrty. Kanalizace je možná přes ČOV nebo septik do blízké vodoteče. Ostatní podrobné info rádi poskytneme zájemcům o koupi v naší RK.
850 Kč / za m2
Prodej stavebního pozemku o výměře 806 m2, Markvartovice.
ProdejKomerční
Prodej, restaurace
Aktivní
Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci v samostatném objektu u hlavní spojovací komunikace mezi Petřvaldem a Šenovem. Stavba je z r.v. 2009, přičemž v r. 2014 byla stavba rozšířena o přístavbu vedlejšího sálu. Ta umožňuje pořádání privátních akcí, bez omezení běžného provozu. Vše tvoří kompaktní celek s návazností na zázemí a odpovídá současné podobě stavby. Před restaurací je vlastní, asfaltové parkoviště. Objekt je zděná stavba, tvárnice Porotherm, s tepelnou izolací. Valbová střecha nemá podkroví, krytinu tvoří živičné šablony. Okenní plastové výplně mají izolační dvojsklo. Objekt je vytápěn centrálně, duálním, plynovým kotlem vč. ohřevu vody. V obou částech jsou instalovány 2 samost. horkovzdušné krbové vložky k vytápění dřevem, které většinou plně pokrývají tepelnou potřebu objektu. Restaurace má vlastní kuchyni a dispozice umožňuje provozovat současně samostatné akce v salónku. Každá z prostor má cca 40 míst u stolu. Restaurace je v provozu nepřetržitě a stále jedním provozovatelem, vlastníkem. Kuchyně pokrývá potřeby restaurace i kateringové služby, které zajišťuje. Pro letní provoz, který je vzhledem k poloze velmi silný, je k dispozici pergola s markýzou a další venkovní vybavení. Mimo nemovitých věcí je součástí prodeje stávající vybavení a zařízení. Jakékoliv dotazy velmi rádi zodpovíme, vč. provedení prohlídky a cenové informace. Nemovitost není zatížena zástavou a tudíž vhodná pro financování HÚ, apod.
0 Kč
Prodej, restaurace "Petřvalďanka", Petřald u Karviné
ProdejDomy
Prodej vícegenerační vily s užitnou plochou 400 m2 v obci Malenovice, Frýdek - Místek.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnou ke koupi vícegenerační rodinnou vilu v malebném horském prostředí na hranici Frýdlantu nad Ostravicí a Malenovicemi. Vila byla kolaudována v roce 1996 s moderními prvky výstavby, které jsou i v dnešní době stálým standardem. Vila má zastavěnou plochu o výměře 223 m2 s užitnou plochou cca 400 m2, která se rozprostírá do dvou podlaží. Každé podlaží má samostanou bytovou jednotku s vlastním sociálním zařízením a balkóny, které Vám umožní relax s výhledy na Lysou Horu a panoramata Beskyd. Součástí vily je taktéž menší sklep pro vybudování vinného archívu, technická místnost a nová finská sauna. Samozřejmostí je uzamykatelná garáž pro dvě osobní vozidla a venkovní zapuštěný bazén, toť vše přístupné po zámkové dlažbě, která obklopuje celý dům. Vila je vytápěna vlastním elektrokotlem a kanalizace je svedena do ČOV. Vila se rozprostírá na pozemku s celkovou výměrou 1.926 m2, který je osazen okrasnou zelení a vzrostlými jehličnany, které poskytují naprosté soukromí současným i budoucím majitelům domu. Jedná se tak o luxusní bydlení v překrásné krajině Beskyd s vynikající dostupností do Frýdku-Místku či Ostravy. Bližší informace vč. prohlídky domu Vám rádi sdělíme a zajistíme v naši kanceláři.
0 Kč
Prodej vícegenerační vily s užitnou plochou 400 m2 v obci Malenovice, Frýdek - Místek.
PronájemByty
Pronájem bytu, 2+kk, 3.NP (3),  ul. Hegerova, OV-Nová Bělá.
Aktivní
Nabízíme moderní bydlení v nově upravených bytech v rezidenci "Černá perla" na okraji OV Nové Bělé, ul. Hegerova. Rychlý dosah po dálnici OV FM a z ul. Mitrovické, vč. MHD. Moderní bydlení je vhodné pro manažerské potřeby i rodinné využití. Je zde využito nových prvků a technologií. K využití je zahrada, parkování na oploceném pozemku, samost. místnost v suterénu (cca 5 m2) pro uložení věcí a terasa na střeše objektu. Byt k využití v březnu 2020. Standard tvoří KL se spotřebiči, možnost domluvy o dovybavení. Vyšší standart dán vytápěním a klimatizací tepelným čerpadlem, bezklíčový přístup a zabezpečení s možností napojení na PCO bezpeč. agentury. Předpoklad dlouhodobého nájmu, 2 roky a více s trvalým bydlištěm. Služby zálohově, cca 3.000.- Kč/měs. (některé s možností volby nájemce) s vyúčtováním podle spotřeby. Další info v RK n. při prohlídce. Vzhledem k rozpracovanosti úprav, nevolíme další foto.
12 500 Kč / za měsíc
Pronájem bytu, 2+kk, 3.NP (3), ul. Hegerova, OV-Nová Bělá.
PronájemByty
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
Aktivní
Byt I. kat. je ve 2. NP (4) bytového domu se 7 byty. Dům plně obnovený, včetně zateplení a plastových oken. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, domovní, plynovou kotelnou. Automatická regulace a měření spotřeby v jednotlivých bytech. Dodávka studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu elektřina se samostatnou smlouvou s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní KL a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 2 osoby. Byt ihned k dispozici k dlouhodobému nájmu s možností trvalého pobytu. Uvedená hodnota energetické náročnosti budovy neodpovídá skutečnosti, není zpracován PENEB. Faktická náročnost cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
ProdejDomy
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Aktivní
Nabízíme Vám ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.102 m2 naproti nákupního centra Nová Karolina. Výkresovou dokumentaci, aktuální výnosy, Vám rádi sdělíme v naši kanceláři.
9 900 000 Kč
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
ProdejPozemky
Prodej stavebního pozemku 2477m2. Cena u prodejce!!!
Aktivní
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 2477m2, který se nachází v Ostravě - Petřkovicích, ulice Balbínova (Nord Pól). Pozemek je částečně oplocen (cca 70%), je slunný s překrásným výhledem na Ostravu a Beskydy (vrchol ulice Balbínové). Autem jste cca za 8min v centru Ostravy. Zastávka MHD je cca 80M. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pozemek sousedí s lesem a nachází se v klidné části obce s příjemnými sousedy. Parcely jsou vedeny v katastrálním území: 720470 Petřkovice u Ostravy. K pozemku je bezproblémový dojezd po místní komunikaci a najdete ho pod pozemkem Balbínova 311/21. Veškeré sítě (elektrika, plyn, voda) jsou na hranici pozemku. Kanalizace se dle informací OÚ bude v budoucnu řešit. Zajištění výhodného financování, v případě zájmu, samozřejmostí. Uvedená cena je včetně právního servisu. Pro více informací volejte 727868330.
0 Kč
Prodej stavebního pozemku 2477m2. Cena u prodejce!!!
PronájemDomy
Pronájem RD, 5+1 o výměře 170 m2, ul. Hukvaldská, OV - Michálkovice
Aktivní
Pronájem samostatného rodinného domu, 5+1 o výměře 170 m2 v přízemí a podkroví. V suterénu prostor pro skladování zahradního nábytku, potřeb, apod. K dispozici 2 koupelny a u 3 pokojů v podkroví 2 rozlehlé šatny. Pěkné prostředí s výhledy do okolní zeleně, zejména z lodžie v podkroví. Udržovaná, okrasná zahrada, vč. travnaté plochy ( golfový green s 1 jamkou). Venkovní terasa s krbem a markýzou. Dům je udržovaný, ve výborném stavu s velmi dobrým a rychlým dosahem kdekoliv v OV i na páteřní komunikace. Vhodné pro manažerské bydlení i rodinu s dětmi. Dům je plně vybaven, dovybavení vlastní nájemce popř. po domluvě zajistí pronajímatel. Před užíváním nová malba i podle přání nájemce. Kuchyně a jídelna jsou plně vybavené vč. značkových spotřebičů FAGOR. V domě je klimatizace, centrální vysavač, elektronické zabezpečení a k dispozici je garáž s el. ovládaným vjezdem i vraty. K dispozici garáž a venkovní stání. Pronájem dlouhodobě nebo podle dohody. Vratná kauce 2 měs. nájmy. Nájemce neplatí provizi za zprostředkování. Před prohlídkou je možno ukázat dispozici domu na půdorysech podlaží. Prohlídky se zájemci o nájem kdykoliv po domluvě.
30 000 Kč / za měsíc
Pronájem RD, 5+1 o výměře 170 m2, ul. Hukvaldská, OV - Michálkovice
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1 o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Nabízíme k pronájmu atraktivní a vybavený byt 3+1 s balkónem ve velmi pěkném stavu o výměře 95 m2 v 5. NP cihlového domu s výtahem v historickém centru města Ostravy a výhledem na Novou radnici, přesněji ul. Přívozská (park Čs. letců). Popis nabídky: kuchyň vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, digestoří, plynovou varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, nádobím a varnou konvicí. Součástí bytu je nábytek, sedací souprava, vestavěné úložné prostory i skříně, kompletní dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou, WC zvlášť, pračka, žehlička. Na podlaze je dlažba, dřevěné parkety, koberce, dále plastová okna vybavená žaluziemi i síťkami proti hmyzu, možnost internetového připojení, orientace na východní a západní stranu. Velkou přidanou hodnotou nabídky jsou neprůchozí pokoje v bytě, výhodná lokalita s možností využití všech služeb centra města a nedaleké relaxace v Komenského sadech i blízkost mezinárodní školy. Možné parkování ve dvoře, před domem nebo využití nedalekého parkování pod Novou radnicí. Doporučujeme všem vážným zájemcům o bydlení v atraktivní lokalitě. Byt je ihned volný.
16 900 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1 o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Aktivní
Pronájem upraveného, startovacího bytu pro 1 - 2 osoby. Přístup z pavlače, zděný dům, vytápění el. přímotopy (výhodná sazba), TUV z el. bojleru 60 l. Obytná kuchyně, větší, nová KL (bez sporáku), indukční vařič, AP a malá chladnička, jídelní stůl, židle, popř. jiné dovybavení možné. Nová koupelna (sprchový kout, umývadlo), toaleta samost. . Prostorný pokoj, plovoucí podlaha, plastová okna, možnost vybavení drobným zařízením. Služby: voda 200,-/měs./os, úklid spol. prostor 100,-/měs./byt. osvětlení spol. prost 100,-/měs/byt. Samost. smlouvou s dodavatelem - elektřina, internet, apod. se . Dlouhodobý pronájem s trvalým pobytem, prohlídka po domluvě.
4 500 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
Aktivní
Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 3+1 na ul. Mongolská v Ostravě - Porubě s velkou lodžií (7m2) a výtahem. K bytu náleží sklep, parkování na 2 prostorných parkovištích před domem. Jedná se o pěkný, udržovaný, zrekonstruovaný byt o velikosti 74m2 v 4/11podlaží. Měsíční náklady jsou započítány již v nájmu na 4osoby. Byt nabízíme vybavený (dle dohody) s moderním nábytkem včetně ledničky. Pěkná kuchyňská linka, sedací souprava, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, zrekonstruovaná koupelna a toaleta (rekonstrukce rok 2015). V oknech žaluzie, sítě proti hmyzu. V domě jsou dobré sousedské vztahy. Atraktivní lokalita k bydlení – v blízkosti školka, škola, lékař, obchodní centrum, sportovní centrum, MHD. Dům je po kompletní revitalizaci. Nájem 14000kč včetně služeb, vratná kauce 28000kč, provize RK jeden měsíční nájem. K jednání!!!
14 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
PronájemKomerční
Pronájem, sekce 5 kancel., 132 m2, 2. NP, Moravská OV, Vítězná
Aktivní
Nabízíme pronájem samostatné sekce kanceláří, výměra 132 m2, celé 2,NP objektu. Prostory se nacházejí na prestižní adrese Moravské OV. Velmi dobrá orientace a dostupnost místa. Jde o kompaktní celek 5 místností s příslušenstvím (kuchyňka, toalety, archiv) a samostatným přístupem ze schodiště a zabezpečením EZS s napojením CPO soukromé agentury. Sekce je volná ihned s možností využití zařízení předchozího uživatele. K dispozici vlastní počítačová síť a internet např. UPC n. jiný. Okenní výplně s izotermickým sklem a vertikálními žaluziemi, zateplená fasáda objektu. Parkování v ul. Vítězné a blízkém okolí. Dlouhodobý pronájem, výmalba, výměna koberců, apod. v režii nájemce. Měsíční nájemné 19.000,- Kč, zálohy služeb 3.000,- Kč. Vratná jistota 22.000,- Kč, provize 19.000,- Kč.
19 000 Kč / za měsíc
Pronájem, sekce 5 kancel., 132 m2, 2. NP, Moravská OV, Vítězná
ProdejByty
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
Rezervováno
Nabízíme převod členských práv a povinností k dr. bytu ve věžovém domě se dvěmi nadstřešenými lodžiemi. Byt je u polikliniky, blízko nákupní zóny v Horní ul. Dům je plně revitalizován, byt je bez rozhodujících úprav, Jeden pokoj je propojen s kuchyní a přístupný i dvoukřídlými dveřmi z předsíňové chodby, druhý je přístupný z chodby. Z chodby je přístupná také praktická komora (šatna). Koupelna je prostorná, čtvercová, 4,5 m2 s vanou, umývadlem a přípojkou AP. K bytu náleží sklepní kóje. Vzhledem k umístění v domě je z bytu krásný výhled také na Beskydy. V domě je možnost připojení internetu i TV od provozovatelů PODA, UPC i O2.
880 000 Kč
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
ProdejDomy
Prodej činžovního domu 1.820 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Nabízíme ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.820 m2 na ulici 28. října, Moravská Ostrava. Bližší informace v RK.
13 000 000 Kč
Prodej činžovního domu 1.820 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Začít vyhledávat

POTKÁME SE NA KÁVĚ?

    Těšíme se na Vás. Pokud zrovna nemůžete přijít osobně do naší kanceláře, napište nám zprávu. Rádi vám pomůžeme nebo poradíme po telefonu či e-mailu nebo si s Vámi dohodneme schůzku nad šálkem lahodné kávy.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána