Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Najděte si svou nemovitost
Prodávejte a nakupujte nemovitosti bez starostí

Realitní kancelář Ostrava

DEMEL A KRÁL REALITY

CHYTRÝ ODHAD CENY

    Odhadnout správně tržní cenu nemovitosti je pro laika takřka nemožné. Ovlivňuje ji spousta faktorů a nelze se řídit inzeráty na podobné nemovitosti - ceny nejsou ve většině případů realné a nemovitost se za ně ve skutečnosti nikdy neprodá.

    Na špatné zvolené ceně klient nakonec ve výsledku vždy prodělá. Náš chytrý odhad spočívá mimo jiné ve správném pochopení poptávky, nabídky, předností, nedostatků a také časových požadavků na prodej. Jen tak se cena stává reálnou a spojení můžou být jak prodávající, tak kupující.


ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE NEMOVITOSTÍ

    Sníte o dokonalém bydlení? Máte jasnou představu o lokalitě i nemovitosti a čekáte už jen na tu správnou nabídku? Řekněte nám o Vašich potřebách a šetřete Váš čas. Najdeme pro vás ten správný byt, dům či pozemek. Pomoc nabízíme také podnikatelům v oblasti komerčních nemovitostí. 


PRÁVNÍ KANCELÁŘ 

    Obchod s nemovitostmi je z právního hlediska velmi specifický a složitý. Každá nemovitost je jiná a nelze na ni uplatnit stejný právní pohled. Nešťastných lidí, kteří si zadělali na problémy vzorem smlouvy staženým z internetu, je více než dost a stále přibývají.

    V tomto ohledu neponecháváme nic náhodě a našim klientům poskytujeme špičkový právní servis prostřednictvím renomované advokátní kanceláře Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři.


HYPOTEČNÍ SPECIALISTA

    Financovat koupi nemovitosti se dá mnoho způsoby. A dá se na tom hodně prodělat, nebo také hodně ušetřit. Rodinný rozpočet dokáže taková koupě většinou citelně ovlivnit na mnoho let dopředu a proto je dobré, svěřit se odborníkům.

    Pro naše klienty máme k dispozici služby hypotečních specialistů ze společnosti HypoPortal s.r.o., kteří jim dokáží najít ideální způsoby financování. Je to skvělá služba nejen pro kupující, ale také pro prodávající. Velkou pravdou totiž je, že kde nejsou peníze, tam není obchod.


GEODETICKÝ SERVIS

    Nesrovnalosti mezi zápisy na katastru a realitou už zhatily nejeden prodej. Našim klientům jsme tyto problémy a únavná jednání s Katastrálním úřadem připraveni ušetřit díky našemu špičkovému geodetickému servisu.

    V jeho rámci umíme udělat celkovou revizi nemovitosti a sjednat nápravu. V praxi se často jedná o posunuté ploty, špatné hranice pozemku, nezkolaudovanou garáž na pozemku nebo skrytá věcná břemena.

    Chráníme tak kupující i prodávající před průtahy komplikující financování i samostatný prodej.

Příprava nemovitosti před prodejem

NA PRVNÍ DOJEM MÁTE PŘESNĚ JEDEN POKUS

    Ať už prodáváte nebo pronajímáte, první dojem, který svou nabídkou na zájemce uděláte, ovlivní často výsledek celého obchodu. Vaši nemovitost umíme vyklidit, uklidit, vymalovat, naaranžovat a profesionálně nafotit. Výsledkem je více zájemců ochotných zaplatit více peněz a to vše v kratším čase.

  • Zvýší prodejní cenu
  • Urychlí prodej
  • Zvedne počet zájemců


Příprava nemovitosti před prodejem
TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

PronájemByty
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
Aktivní
Nabízíme kompletně rekonstruovaný byt 4+1 o celkové výměře 121 m2 ve 3. NP cihlového domu. Byt byl nově rekonstruován v září 2019. Nová kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, repasované dřevěné parketové podlahy, koupelna s vanou. Velká vstupní hala, obývací pokoj s původními kachlovými kamny. Samostané WC a komora v bytě. Velmi hezký, upravený a uzavřený vnitroblok s využitím pro děti a posezení. Vynikající lokalita v blízkosti Komenského sadů a občanskou vybaveností v místě bydlení. Byt je ihned volný!!!
17 000 Kč / za měsíc
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
ProdejDomy
Prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 a bazénem, Ostrava - Poruba.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi tuto rodinnou vilu, která je postavená v rezidenční vilové čtvrti Ostrava - Poruba. Přijďte se sami přesvědčit. Nechte na sebe působit velkolepost prostoru a jeho dokonalost i v těch nejmenších detailech. Toto je vyšší standard a životní styl a zažijte to všechno na vlastní kůži.Nejnižší podlaží vily je projektováno jako servisní a zahrnuje většinu technického zázemí. V polozapuštěném suterénu je umístěna relaxační zóna s fitnes a vinárnou, dílna a prádelna společně s kotelnou a kombinovaným plynovým kotlem. To vše s dostatkem úložných prostor. Venkovní prostor tvoří terasa s výměrou 8 m2.V 1. nadzemním podlaží, kde je umístěn i hlavní vstup do domu, je vstupní hala, toaleta, obytný pokoj s kuchyňským koutem, funkčním krbem, který vytápí i horní patro a vstupem na terasu o výměře 8 m2. Vybavení zahrnuje podlahy z vyhřívané dlažby. Kuchyňská linka na míru je samozřejmě vybavena vestavěnými spotřebiči. V přízemí se také nachází garáž pro jeden osobní automobil s přímým vstupem do domu.V patře jsou umístěny 3 ložnice, kdy jedna ložnice má vlastní koupelnu, prostorná šatna na míru a samostatná koupelna s vanou a sprchovacím koutem. Samozřejmostí je opět vytápěná dlažba na podlaze společně s dřevěnou podlahou v obytných místnostech. Ze společné částí patra je vstup do podkroví, které slouží jako další úložný prostor.Součástí prodeje je samozřejmě zahrada s výměrou 1.100 m2 a zapuštěným bazénem 10x3 m.Klidné okolí domu nabízí mnoho možností k procházkám a dalšímu sportovnímu vyžití. V blízkosti se nachází tenisové kurty, přírodní koupaliště Vřesina a přírodní park . Je zde dobrá občanská vybavenost, včetně několika velkých supermarketů, nemocnice, mateřské školky i několik škol základních. Cca 200 metrů domu se nachází zastávka autobusu a v docházkové vzdálenosti 1 km je zastávka tramvaje, doprava do centra trvá půl hodiny.Fotografie jsou řazeny od exteriéru přes jednotlivá podlaží. Další informace a prohlídky nemovité věci Vám rádi zprostředkujeme v naší kanceláři.
15 000 000 Kč
Prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 a bazénem, Ostrava - Poruba.
PronájemKomerční
Pronájem, zařízené kanceláře, 2. NP, OV Přívoz, Teslova
Aktivní
Pronájem samostatné kanceláře, 15,3 m2, plně zařízená (není podmínkou). Objekt po rekonstrukci je ve výrobně-administrativním areálu. Kuchyňka a sociální zázemí je společné v chodbě (viz. foto). Velmi dobrá orientace a dostupnost místa, rychlý dosah páteřní dopravní sítě OV, vč. dálnice, parkování a dosah MHD. Klimatizace, plastová okna s vertikálními žaluziemi. K ceně nájmu 1.200,-/m2/rok, se platí paušálně všechny služby 540,-/m2/rok, tj. veškeré energie, strážní služba, odvoz odpadu, úklid venkovních a vnitřních prostor, vč. kanceláří. Ceny jsou bez DPH. Měsíční platba 2.220,- Kč, bez DPH. Parkování je možné podle potřeby, 300,- Kč/měs. bez DPH za 1 místo.
1 200 Kč / za m2/rok
Pronájem, zařízené kanceláře, 2. NP, OV Přívoz, Teslova
PronájemKomerční
OV Přívoz, Nádražní tř., pronájem 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2, popř. celé 3. NP
Aktivní
Pronájem samostatných sekcí kanceláří ve 3. NP, reprezentativního objektu v Nádražní tř., vedle hotelu MAX a blízko Hlavního nádraží ČD v Ostravě. Lze najmout i celé podlaží s vnitřním propojením sekcí. Zrekonstruovaný objekt se štukovou úpravou vstupu a schodiště. Úsporné využití, plastová okna vč. žaluzií. Každá sekce s vlastní kotlem ÚT a sociálním zázemím. Sekce 122 m2, místnosti18, 20, 24 a 26 m2 a menší místnost 12 m2 (kuchyňka, archiv, apod.). Sekce 93 m2, místnosti18, 20 a 24 m2, menší místnost 12 m2 (kuchyňka, apod.). Vjezd do dvora s možností parkování os. aut. Samostatné měření spotřeby elektřiny, plynu a vody. Pronájem od 1.10.2018. Uvedená cena platí při pronájmu celého podlaží. Pro dílčí celky se vychází z ceny 1.475,- Kč/m2/rok.
0 Kč / za m2/rok
OV Přívoz, Nádražní tř., pronájem 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2, popř. celé 3. NP
PronájemKomerční
Pronájem, Obchodní prostory, 42m2 - Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Aktivní
Pronájem obchodnívch prostor o výměře 42 m2 na ulici Nádražní. Prostory se nacházejí v přízemí se samostatným vstupem z chodníku a dvěma výkladci. Součástí sekce je příruční sklad s kanceláří a vlastním sociálním zázemím (WC, umývadlo, sprcha). Celý objekt i obchodní prostor jsou po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu. Součástí vybavení je EZS a připojení k internetu. Prostor je ihned k plnému využití.
8 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Obchodní prostory, 42m2 - Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
PronájemKomerční
Pronájem, kanceláře, 20 - 140m2, Slezská OV
Aktivní
Nabídka kanceláří - sekce ve 1. a 2. NP I. , admin. budova po rekonstrukci v bývalém areálu dolu Bezruč. Velmi dobrá orientace místa a dostupnost MHD i auty. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti, bez poplatku. Vytápění el. přímotopy v levné sazbě. K dispozici sociální zázemí, vč. kuchyněk n. kuch. koutů. Zabezpečení EZS s napojením na pult ochrany bezpečnostní agentury. V kancelářích zátěžové koberce a upravené podhledy s osvětlením, počítačová síť. Samost. měření spotřeby elektřiny za sekci s vlastní smlouvou o dodávkách. 2. NP: celkem 6 místností, 140 m2 (5x 16 - 22 m2), 1x 40 m2. 1. NP: vlastní vstup, 3 kanceláře (48 m2) a vlastním sociálním zázemím cca 5 m2 (WC a umývadlo vč. teplé vody).
950 Kč / za m2/rok
Pronájem, kanceláře, 20 - 140m2, Slezská OV
ProdejDomy
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
Rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
PronájemKomerční
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
Aktivní
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč / za měsíc
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
ProdejDomy
Prodej vícegenerační vily s užitnou plochou 400 m2 v obci Malenovice, Frýdek - Místek.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnou ke koupi vícegenerační rodinnou vilu v malebném horském prostředí na hranici Frýdlantu nad Ostravicí a Malenovicemi. Vila byla kolaudována v roce 1996 s moderními prvky výstavby, které jsou i v dnešní době stálým standardem. Vila má zastavěnou plochu o výměře 223 m2 s užitnou plochou cca 400 m2, která se rozprostírá do dvou podlaží. Každé podlaží má samostanou bytovou jednotku s vlastním sociálním zařízením a balkóny, které Vám umožní relax s výhledy na Lysou Horu a panoramata Beskyd. Součástí vily je taktéž menší sklep pro vybudování vinného archívu, technická místnost a nová finská sauna. Samozřejmostí je uzamykatelná garáž pro dvě osobní vozidla a venkovní zapuštěný bazén, toť vše přístupné po zámkové dlažbě, která obklopuje celý dům. Vila je vytápěna vlastním elektrokotlem a kanalizace je svedena do ČOV. Vila se rozprostírá na pozemku s celkovou výměrou 1.926 m2, který je osazen okrasnou zelení a vzrostlými jehličnany, které poskytují naprosté soukromí současným i budoucím majitelům domu. Jedná se tak o luxusní bydlení v překrásné krajině Beskyd s vynikající dostupností do Frýdku-Místku či Ostravy. Bližší informace vč. prohlídky domu Vám rádi sdělíme a zajistíme v naši kanceláři.
12 000 000 Kč
Prodej vícegenerační vily s užitnou plochou 400 m2 v obci Malenovice, Frýdek - Místek.
ProdejPozemky
Prodej stavebního pozemku 2477m2. Cena u prodejce!!!
Aktivní
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 2477m2, který se nachází v Ostravě - Petřkovicích, ulice Balbínova (Nord Pól). Pozemek je částečně oplocen (cca 70%), je slunný s překrásným výhledem na Ostravu a Beskydy (vrchol ulice Balbínové). Autem jste cca za 5min v centru Ostravy. Zastávka MHD je cca 80M. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pozemek sousedí s lesem a nachází se v klidné části obce s příjemnými sousedy. Parcely jsou vedeny v katastrálním území: 720470 Petřkovice u Ostravy. K pozemku je bezproblémový dojezd po místní komunikaci a najdete ho pod pozemkem Balbínova 311/21. Veškeré sítě (elektrika, plyn, voda) jsou na hranici pozemku. Kanalizace se dle informací OÚ bude v budoucnu řešit. Zajištění výhodného financování, v případě zájmu, samozřejmostí. Uvedená cena je včetně právního servisu. Pro více informací volejte 727868330.
0 Kč
Prodej stavebního pozemku 2477m2. Cena u prodejce!!!
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1 o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Nabízíme k pronájmu atraktivní a vybavený byt 3+1 s balkónem ve velmi pěkném stavu o výměře 95 m2 v 5. NP cihlového domu s výtahem v historickém centru města Ostravy a výhledem na Novou radnici, přesněji ul. Přívozská (park Čs. letců). Popis nabídky: kuchyň vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, digestoří, plynovou varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, nádobím a varnou konvicí. Součástí bytu je nábytek, sedací souprava, vestavěné úložné prostory i skříně, kompletní dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou, WC zvlášť, pračka, žehlička. Na podlaze je dlažba, dřevěné parkety, koberce, dále plastová okna vybavená žaluziemi i síťkami proti hmyzu, možnost internetového připojení, orientace na východní a západní stranu. Velkou přidanou hodnotou nabídky jsou neprůchozí pokoje v bytě, výhodná lokalita s možností využití všech služeb centra města a nedaleké relaxace v Komenského sadech i blízkost mezinárodní školy. Možné parkování ve dvoře, před domem nebo využití nedalekého parkování pod Novou radnicí. Doporučujeme všem vážným zájemcům o bydlení v atraktivní lokalitě. Byt je ihned volný.
16 900 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1 o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Pronájem upraveného, startovacího bytu pro 1 - 2 osoby. Přístup z pavlače, zděný dům, vytápění el. přímotopy (výhodná sazba), TUV z el. bojleru 60 l. Obytná kuchyně, větší, nová KL (bez sporáku), indukční vařič, AP a malá chladnička, jídelní stůl, židle, popř. jiné dovybavení možné. Nová koupelna (sprchový kout, umývadlo), toaleta samost. . Prostorný pokoj, plovoucí podlaha, plastová okna, možnost vybavení drobným zařízením. Služby: voda 200,-/měs./os, úklid spol. prostor 100,-/měs./byt. osvětlení spol. prost 100,-/měs/byt. Samost. smlouvou s dodavatelem - elektřina, internet, apod. se . Dlouhodobý pronájem s trvalým pobytem, prohlídka po domluvě.
4 500 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
Rezervováno
Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 3+1 na ul. Mongolská v Ostravě - Porubě s velkou lodžií (7m2) a výtahem. K bytu náleží sklep, parkování na 2 prostorných parkovištích před domem. Jedná se o pěkný, udržovaný, zrekonstruovaný byt o velikosti 74m2 v 4/11podlaží. Měsíční náklady jsou započítány již v nájmu na 4osoby. Byt nabízíme vybavený (dle dohody) s moderním nábytkem včetně ledničky. Pěkná kuchyňská linka, sedací souprava, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, zrekonstruovaná koupelna a toaleta (rekonstrukce rok 2015). V oknech žaluzie, sítě proti hmyzu. V domě jsou dobré sousedské vztahy. Atraktivní lokalita k bydlení – v blízkosti školka, škola, lékař, obchodní centrum, sportovní centrum, MHD. Dům je po kompletní revitalizaci. Nájem 14000kč včetně služeb, vratná kauce 28000kč, provize RK jeden měsíční nájem. K jednání!!!
14 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
PronájemKomerční
Pronájem, sekce 5 kancel., 132 m2, 2. NP, Moravská OV, Vítězná
Aktivní
Nabízíme pronájem samostatné sekce kanceláří, výměra 132 m2, celé 2,NP objektu. Prostory se nacházejí na prestižní adrese Moravské OV. Velmi dobrá orientace a dostupnost místa. Jde o kompaktní celek 5 místností s příslušenstvím (kuchyňka, toalety, archiv) a samostatným přístupem ze schodiště a zabezpečením EZS s napojením CPO soukromé agentury. Sekce je volná ihned s možností využití zařízení předchozího uživatele. K dispozici vlastní počítačová síť a internet např. UPC n. jiný. Okenní výplně s izotermickým sklem a vertikálními žaluziemi, zateplená fasáda objektu. Parkování v ul. Vítězné a blízkém okolí. Dlouhodobý pronájem, výmalba, výměna koberců, apod. v režii nájemce. Měsíční nájemné 19.000,- Kč, zálohy služeb 3.000,- Kč. Vratná jistota 22.000,- Kč, provize 19.000,- Kč.
19 000 Kč / za měsíc
Pronájem, sekce 5 kancel., 132 m2, 2. NP, Moravská OV, Vítězná
ProdejDomy
Prodej činžovního domu 1.820 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Nabízíme ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.820 m2 na ulici 28. října, Moravská Ostrava. Bližší informace v RK.
13 000 000 Kč
Prodej činžovního domu 1.820 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
ProdejByty
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
Prodáno / Pronajato
Nabízíme převod členských práv a povinností k dr. bytu ve věžovém domě se dvěmi nadstřešenými lodžiemi. Byt je u polikliniky, blízko nákupní zóny v Horní ul. Dům je plně revitalizován, byt je bez rozhodujících úprav, Jeden pokoj je propojen s kuchyní a přístupný i dvoukřídlými dveřmi z předsíňové chodby, druhý je přístupný z chodby. Z chodby je přístupná také praktická komora (šatna). Koupelna je prostorná, čtvercová, 4,5 m2 s vanou, umývadlem a přípojkou AP. K bytu náleží sklepní kóje. Vzhledem k umístění v domě je z bytu krásný výhled také na Beskydy. V domě je možnost připojení internetu i TV od provozovatelů PODA, UPC i O2.
880 000 Kč
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
ProdejDomy
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Rezervováno
Nabízíme Vám ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.102 m2 naproti nákupního centra Nová Karolina. Výkresovou dokumentaci, aktuální výnosy, Vám rádi sdělíme v naši kanceláři.
9 900 000 Kč
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
PronájemKomerční
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
Aktivní
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč / za měsíc
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
PronájemByty
Rekonstruovaný byt č. 8 - 2+1/L o výměře 53 m2, Ostrava - Hrabůvka.
Rezervováno
Nabízíme Vám k pronájmu světlý prostorný byt č. 8 o velikosti 2+1, který se nachází ve 3. NP cihlového domu v klidné ulici U Nové školy, v žádáné lokalitě Ostrava - Hrabůvka. Fasáda domu bude zateplena a opravena v roce 2020. Byt o výměře 53 m2 prošel komplexní rekonstrukcí, v bytě jsou nové omítky, koupelna s vanou a připojením na pračku, nová kuchyň, širší vzdušná vstupní chodba, WC samostatné, v pokojích plovoucí podlahy, soc. zařízení dlažba. Předností bytu je, že oba pokoje jsou samostatné - neprůchozí. Jedná se o velice prostorný byt v lokalitě s dobrým dopravním spojením a s kompletní občanskou vybaveností. Byt je orientován na západní stranu s výhledy do zeleně. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 8.000,- Kč/měsíc, služby 2.300,- Kč/měsíc, měsíční kauce. Velmi klidné bydlení, které můžeme doporučit. Byt bude k nastěhování od 01. 06. 2020.
8 000 Kč / za měsíc
Rekonstruovaný byt č. 8 - 2+1/L o výměře 53 m2, Ostrava - Hrabůvka.
PronájemKomerční
Pronájem plachtový sklad, 520 m2 n. samost 220 a 300m2 ,
Aktivní
Pronájem nevytápěného skladu (jedna pevná zděná stěna a ocelová konstrukce s opláštěním autoplachtou). Celkem 520 m2 nebo samostatně 220 m2 a 300 m2, se samostatné přístupy vraty. Vnitřní členění prostor ocelovým pletivem. Velmi dobrý dojezd, asfaltová komunikace i prostor před skladem. Umístění v areálu se zajištěným střežením a přístupem 24 h. K dispozici el. zásuvka 230/400 V. V ceně služeb úklid venkovních ploch a příjezdu, vč. úklidu sněhu, deratizace a střežení. Nájemné 500,-/m2/rok (bez DPH), energie a služby paušálně 10,-/m2/měs. (bez DPH). Možnost parkování, volné ihned. Vratná jIstota 2 měs. nájmy, bez platby provize.
500 Kč / za m2/rok
Pronájem plachtový sklad, 520 m2 n. samost 220 a 300m2 ,
ProdejOstatní
Rekreační chata o výměře 48 m2 a pozemkem s výměrou 420 m2, Kunčice pod Ondřejníkem.
Aktivní
Připravujeme Vám ke koupi rekreační chatu v Kunčicích pod Ondřejníkem v rekreační oblasti pod Maralákem s celoročním příjezdem. Chata je dispozičně řešena 2+1 s venkovní terasou, kdy v přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, samostatné WC a sprchovací kout. Chata prošla částečnou rekonstrukcí a je částečně podsklepena. Na pozemku se nachází další chatka, sloužící jako letní bydlení či kůlna. V roce 2020 možnost napojení na obecní vodovod. Nyní studna s čerpadlem Darling a boilerem. Vynikající lokalita s blízkostí restaurace Maralák, penzionu Jurášek se skvělou kuchyní a wellness, Lara spa wellness, řadou cyklostezek, lyžařského a běžeckého vyžití a samozřejmě golfu na Čeladné. Místo a lokalitu doporučuji, jelikož jednu ze sousedních chat jsem v roce 2017 koupil osobně.
1 490 000 Kč
Rekreační chata o výměře 48 m2 a pozemkem s výměrou 420 m2, Kunčice pod Ondřejníkem.
ProdejOstatní
Prodej chalupy - 180 m2, Matějovice, Osoblažsko.
Aktivní
Nabízíme ve výhradním zastoupení koupi RD s čp., který je dlouhodobě užíván k chalupaření a záměrem budoucího trvalého bydlení. Obec se nachází osoblažském výběžku Bruntálska v klidné, přírodní lokalitě. Ke stavení přiléhá travnaté nádvoří a zahrada. Část zahrady je nově upravená jako terasovitá okrasná s osazenými dřevinami a rostlinami. Užitková část je k využití v rozsahu podle potřeb a chuti vlastníka. Významné investice se promítají v celkové rekonstrukci stavby s dokončením podkroví podle potřeby (def. povrch podlahy a dispoziční členění). Cihelná stavba s obvodovým zdivem 60 cm, plastovými okny má nové prvky a instalace: elektřina v Cu, přípojka vody z vlastní studny (možnost připojení k obecnímu vodovodu), včetně rozvodu v plastu. Sedlová střecha má novou krytinu, vč. izolace podkroví (vistemat, polystyrén, parozábrana, dřevěný podhled) a nové klempířské prvky. Nový komín s vložkou vč. revize. Splašková voda je svedena do domovní jímky s předpokladem napojení na obecní BIO čistírnu do 2 let. V 1.NP se nachází obytná kuchyně, OP s krbovými kamny, které jsou zdrojem centrálního vytápění domu vč. rozvodu v Cu a plošných radiátorů i do PK. Podlahy jsou nové s keramickým povrchem. V koupelně, kde je umístěn zdroj teplé vody (el. i součást otopného systému ) je navíc podlahové vytápění. Schodiště do PK je pohodlné z modřínového masivu. V PK jsou 3 střešní okna Velux a dvoukřídlé okno v jižním štítu. K dokončení je členění plochy, toaleta a konečný povrch podlah. Stavba je vybavena satelitním přijímačem TV signálu. Součástí stavby je samostatně stojící, zděná garáž s malou dílnou a novým kotcem na venkovní stěně. V místě bývalé hospod. budovy zůstal podzemní sklípek. Vzdálenost z OV je cca 95 km. Při využití cesty z Krnova přes Polsko je cesta kratší o cca o 15 km. Mimo zahradu je okolí ideální pro pěší i cykloturistiku a pobyt v přírodě. Blízko je do centra Jeseníků k zimním i letním aktivitám.
2 450 000 Kč
Prodej chalupy - 180 m2, Matějovice, Osoblažsko.
PronájemByty
Pronájem bytu 1+1, 43 m2, Jílová Moravská OV
Aktivní
Pronájem bytu, 3. NP (4) v domě se 7 byty, Plně obnovený dům na začátku ulice od ul. Cihelní. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, automatická regulace a měření spotřeby v každém bytě. Dodávky studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina a plyn (jen sporák) samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu, samostatné smlouvy nájemce s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní linka a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 1-2 osoby. Faktická energetická náročnost, cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1, 43 m2, Jílová Moravská OV
PronájemByty
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
Aktivní
Byt I. kat. je ve 2. NP (4) bytového domu se 7 byty. Dům plně obnovený, včetně zateplení a plastových oken. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, domovní, plynovou kotelnou. Automatická regulace a měření spotřeby v jednotlivých bytech. Dodávka studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu elektřina se samostatnou smlouvou s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní KL a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 2 osoby. Byt ihned k dispozici k dlouhodobému nájmu s možností trvalého pobytu. Uvedená hodnota energetické náročnosti budovy neodpovídá skutečnosti, není zpracován PENEB. Faktická náročnost cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
ProdejDomy
Činžovní dům - 2.500 m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Rezervováno
Nabízíme ke koupi činžovní dům umístěný na okružní komunikaci OV v blízkosti nákladového nádraží ČD s rychlým přístupem na dálnici D 1 a rovněž do centra OV. Objekt o 5. NP s podsklepením (302 m2), podkrovím (370 m2) a podstřeším je využíván pro sídlo firmy vlastníka a pronájmy jiným subjektům. V 1. a 2. NP jsou obchodní, skladové a administrativní prostory. Ve 3. - 5. NP je 23 bytů o velikosti 1+1- 2 (43 až 56 m2). Pronajato za tržní nájemné 11 bytů, po rekonstrukci v objemu 4,8 mil. Kč. 12 bytů v různém stupni rozpracovanosti úprav. Rekonstrukce budovy provedením opravy střechy, výměny plastových oken, impregnace půdy, rekonstrukcí prodejen a kanceláří, úpravou rozvodů sítí, zřízením tel. ústředny), apod. Celkem v letech 1995 - 2017 investice 9.470.000,- Kč. Roční náklady (hrazené z výnosů) činí za rok 220 tis. Kč. Cílový roční výnos z pronájmů všech prostor, vč. dosud užívaných vlastníkem 2.290.000,- Kč. K budově přináleží nádvoří 255 m2 s příjezdem z ul. Cihelní. Nemovitosti jsou bez právních či faktických vad, zástav, apod.
16 000 000 Kč
Činžovní dům - 2.500 m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
ProdejByty
Prodej bytu 3+1/B o výměře 68 m2, ul. Hornická, Moravská Ostrava.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi bytovou jednotku 3+1 s balkónem o výměře 68 m2 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 6. NP panelového domu po celkové revitalizaci. Byt prošel celkovou dispoziční změnou a rekonstrukcí dle návrhu architekty. Nové elektro rozvody, podlahové vytápění v kuchyni, předsíni a koupelně, snížené stropy, stropní svítidla, vybroušené parkety v obytných místnostech. Kuchyňská linka na míru vč. vestavěných spotřebičů. Byt se prodává vybavený nábytkem, který byl zhotoven opět na míru. Další informace Vám rádi sdělíme v naši realitní kanceláři.
2 490 000 Kč
Prodej bytu 3+1/B o výměře 68 m2, ul. Hornická, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem, byt 3+1, 2 NP (3). 102 m2, OV Přívoz, Libušina
Aktivní
Prostorný byt ve 2. NP (3) cihlového, rohového domu s okny obytných místností do nám. Sv. Čecha a vstupem do domu s Libušiny ul. Byt udržovaný v užívání 12 let. Plastová okna, nový duální kotel ÚT zn. JUNKERS, plošné radiátory, nové interiérové dveře. Kuchyně 15 m2, vzhledná, zánovní KL, kombi sporák s digestoří, koupelna s vanou a přípojkou AP. Zděná komora (spíž). Prostorné pokoje 26, 31 a 18 m2 (oddělený sádrokarton. příčkou na malou pracovnu. V domě je připojení provozovatele UPC pro TV a internet, také O2. Nájemné je splatné měsíčně společně se zálohou vody ve výši 250,- Kč/osoba a úklid a osvětlení společných prostor 150,- Kč za byt. Nájemce má samostatné smlouvy pro dodávky el. a plynu (náklady cca 2.600,- Kč/měs.). Byt je k okamžitému využití, resp. od 1.9.2020 s možností trvalého pobytu. Vratná jistota a provize RK ve výši 1 měs. platby., bez el. a plynu.
7 000 Kč / za měsíc
Pronájem, byt 3+1, 2 NP (3). 102 m2, OV Přívoz, Libušina
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
Aktivní
Nabízíme k pronájmu atraktivní a vybavený byt 3+1 s balkónem ve velmi pěkném stavu o výměře 95 m2 v 5. NP cihlového domu s výtahem v historickém centru města Ostravy a výhledem na Novou radnici, přesněji ul. Přívozská (park Čs. letců). Popis nabídky: kuchyň vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, digestoří, plynovou varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, nádobím a varnou konvicí. Součástí bytu je nábytek, sedací souprava, vestavěné úložné prostory i skříně, kompletní dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou, WC zvlášť, pračka, žehlička. Na podlaze je dlažba, dřevěné parkety, koberce, dále plastová okna vybavená žaluziemi i síťkami proti hmyzu, možnost internetového připojení, orientace na východní a západní stranu. Velkou přidanou hodnotou nabídky jsou neprůchozí pokoje v bytě, výhodná lokalita s možností využití všech služeb centra města a nedaleké relaxace v Komenského sadech i blízkost mezinárodní školy. Možné parkování ve dvoře, před domem nebo využití nedalekého parkování pod Novou radnicí. Doporučujeme všem vážným zájemcům o bydlení v atraktivní lokalitě. Byt je ihned volný.
15 900 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 73 m2, ul. U nové školy, OV-Hrabůvka.
Rezervováno
Nabízíme Vám k pronájmu světlý prostorný byt o velikosti 3+1 s balkónem a výměře 73 m2 který se nachází ve 2. NP cihlového domu v klidné ulici U Nové školy, v žádáné lokalitě Ostrava - Hrabůvka. Fasáda domu bude zateplena a opravena v roce 2020. Byt o výměře 73 m2 prošel komplexní rekonstrukcí, v bytě jsou nové omítky, koupelna s vanou a připojením na pračku, nová kuchyň, širší vzdušná vstupní chodba, WC samostatné, v pokojích plovoucí podlahy, vestavěné skříně, soc. zařízení dlažba. Jedná se o velice prostorný byt v lokalitě s dobrým dopravním spojením a s kompletní občanskou vybaveností. Byt je orientován na západní stranu s výhledy do zeleně. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 10.000,- Kč/měsíc, služby 2.300,- Kč/měsíc, měsíční kauce. Velmi klidné bydlení, které můžeme doporučit. Byt je k nastěhování od 01. 09. 2020.
10 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 73 m2, ul. U nové školy, OV-Hrabůvka.
Začít vyhledávat

POTKÁME SE NA KÁVĚ?

    Těšíme se na Vás. Pokud zrovna nemůžete přijít osobně do naší kanceláře, napište nám zprávu. Rádi vám pomůžeme nebo poradíme po telefonu či e-mailu nebo si s Vámi dohodneme schůzku nad šálkem lahodné kávy.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána