Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Vyhledávání
DEMEL A KRÁL REALITY a.s.

Váš výběr

Počet nalezených: 4

Zrušit všechny filtry
Druh: ostatní
Poddruh: chata
TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

ProdejOstatní
Chatka na samotě v lese, obec Hlubočec, okres Opava.
Aktivní
Nabízíme ke koupi rekreační chatku s číslem evidenčním na polosamotě u rybníka v obci Hlubočec, okres Opava. Chata prošla částečnou rekonstrukcí. Jsou zde nová plastová okna, dlažba na podlaze. Došlo k vnitřnímu zateplení a obložení objektu. Vybavení chaty je uděláno na míru ze dřeva. Chata však samozřejmě vyžaduje i další úpravy, případně rozšíření stavby, vše dle individuálního požadavku zájemce. Do chaty je nově přivedena el. energie a na pozemku se nachází studniční vrt. Lokalita je známá svým zdravým ovzduším, kdy se nedaleko nacházelo respirační sanatorium. Dostupnost do Ostravy či Opavy je 20 km a základní občanská vybavenost je v místním centru obce. Hezké a klidné místo pro celkovou relaxaci těla a duše.
0 Kč
Chatka na samotě v lese, obec Hlubočec, okres Opava.
ProdejOstatní
NOVÁ CENA!!! Prodej rekreační chaty v Kunčicích pod Ondřejníkem.
Aktivní
NOVÁ CENA!!! Exklusivně nabízíme k prodeji chatu č.ev. 784 v atraktivní, klidné rekreační oblasti Kunčice pod Ondřejníkem. Zastavěná plocha je 25m2, užitná plocha 40m2. Objekt je 3 patrový, z 1/4podsklepený (spodní patro). Kolaudace objektu cca rok 1980. Základ stavby je kámen, samotná chata je dřevěná a střecha plechová. Chata je v dobrém stavu. Chatka se nachazí v chatové osadě, která má cca 10 chat. Chata se skládá ze 3 pokojů. Součastí chaty je WC a kamna. Kolem chaty je terasa o velkosti 14,5m2. V chatě je elekrika. Voda je ve společné studni cca 30m od chaty. Chata se nabízí i s vybavením. Pozemek je 313 m2, na pozemku je jímka, ohniště. Z chaty je krásný výhled na Ondřejník, v docházkové vzdálenosti je obchod (Hruška), hospoda (Na rozcestí), restaurace Maralák. Je zde výchozí bod na Pustevny. Okolí je velmi klidné které svádí ke krásným procházkám. Nemovitost je vhodná nejen pro rodiny s dětmi. Autem je cca 15min Frenštát p/O a cca 40min Ostrava. V obci je pošta, škola, škola, obchod, restaurace. Přístup je zajištěn po zpevněné komunikaci. Doporučujeme prohlídku.
590 000 Kč
NOVÁ CENA!!! Prodej rekreační chaty v Kunčicích pod Ondřejníkem.
ProdejOstatní
NOVÁ CENA!!! Prodej zděné chaty v Kyjovicích přímo u Vaňkového kopce.
Rezervováno
Nabízíme ke koupi zděnou chatu v atraktivní a velmi žádané rekreační lokalitě Kyjovice, Horní Lhota, nedaleko města Ostravy v bezprostřední blízkosti Skiareálu Vaňkův kopec. Vhodné koupit jako pozemek s možností nové výstavby. Chata je vhodná k celoročnímu obývání o dispozici 4+1(3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC ) o výměře cca 90 m2. Chata je napojena na studnu s pitnou vodou (v roce 2019 plánováno napojení na vodu), elektřina 230W, odpady řešeny žumpou. Chata je oplocená a zahrada má 1163 m2. Dostupnost MHD - tramvajová zastávka asi 10 min chůze. Ostrava je vzdálena autem přibližně 15 km. Chata není zkolaudována. Právní servis u AK Jirousek, Skalník, Bernatík a partneři.
750 000 Kč
NOVÁ CENA!!! Prodej zděné chaty v Kyjovicích přímo u Vaňkového kopce.
ProdejOstatní
Rekreační objekt (dvojchata), Trojanovice
Aktivní
Prodej samostatného rekreačního objektu, zděná přízemní stavba na betonové, základové desce se sedlovou střechou a obytným podkrovím (PK). Budova je vnitřně rozdělena na 2 samostatné části ze společného zádveří v rozsahu 1/2 půdorysu. Každá část má vlastní vstup v přízemí a schodiště dp PK. Každá část má v přízemí hlavní obytný prostor s kuchyňskou linkou, jídelnou, pohovkou, krbovými kamny a odděleným spaním pro 2 osoby, samostatnou koupelnu s umývadlem a sprchovým koutem a toaletou. V PK pak 2 ložnice (5 postelí), chodba ze schodiště a toaletu. V PK jsou střešní okna. Vytápění každé 1/2 je vlastními krbovými kamny s rozvodem tepla do PK. Z každé 1/2 objektu je výstup na pozemek za objektem. Součástí prodeje je samostatná, dřevěná chata, cca 50 m2 na vyvýšené, betonové základové desce. Tato stavba je ve špatném stavu a určená k obnově i nové výstavbě. Celková plocha pozemků činí 977 m2. V ceně prodeje je také podíl na příjezdové komunikaci, přípojka elektřiny, vody a kanalizace. V současné době je prováděn nový vodovodní řad, pro vlastní přípojky s vodoměrem. Původní řad bude odstraněn. Lokalita je celoročně dostupná autem, včetně parkování na vlastním pozemku. Obec Trojanovice je významná rekreační oblast a východiště pro letní i zimní turistiku v centrální části Beskyd, vč. lanovky na Pustevny. Frenštát p. R. má kompletní infrastrukturu a dobré spojení s okolím.
2 450 000 Kč
Rekreační objekt (dvojchata), Trojanovice
Začít vyhledávat
Vyberte si s DEMEL A KRÁL REALITY

Naposledy jste prohlíželi