Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Vyhledávání
DEMEL A KRÁL REALITY a.s.

Váš výběr

Počet nalezených: 4

Zrušit všechny filtry
Druh: byty
Poddruh: 4+1
TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

PronájemByty
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
Aktivní
Nabízíme kompletně rekonstruovaný byt 4+1 o celkové výměře 121 m2 ve 3. NP cihlového domu. Byt byl nově rekonstruován v září 2019. Nová kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, repasované dřevěné parketové podlahy, koupelna s vanou. Velká vstupní hala, obývací pokoj s původními kachlovými kamny. Samostané WC a komora v bytě. Velmi hezký, upravený a uzavřený vnitroblok s využitím pro děti a posezení. Vynikající lokalita v blízkosti Komenského sadů a občanskou vybaveností v místě bydlení. Byt je ihned volný!!!
19 500 Kč / za měsíc
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
PronájemByty
Pronájem bytu 4+1 o výměře 145 m2, ul. Čs. legií, Moravská Ostrava.
Aktivní
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 4+1 o celkové výměře 145 m2 ve 2. NP cihlového domu s výtahem. Byt i dům prošli celkovou rekonstrukcí. Plovoucí podlahy, kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů jsou samozřejmostí. Vynikající občanská vybavenost v místě bydlení a dobrá dostupnost MHD. Bližší info vč. prohlídky Vám rádi zajistíme v naší společnosti.
19 500 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 4+1 o výměře 145 m2, ul. Čs. legií, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem mezonetového bytu 4+1, ul. Přibylova, OV-Kunčice.
Rezervováno
Velmi pěkné bydlení v mezonetovém bytě 4+1 o výměře 110 m2 ve 3. NP samostatného domu s 6 byty. Byt je částečně zařízený (viz. foto). Velký, upravený pozemek pro bohaté sportovní a relaxační využití nájemníků. Příjemná, přírodní lokalita s velmi dobrým dosahem, dojezdem a parkováním na vlastním uzavřeném pozemku i v garáži. Ve 3. NP je vstupní hala, kuchyně, obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna, samost. toaleta a komora (šatna). V podkroví po schodišti z masivu je chodba s vestavěnou skříní, botníkem a samostatně přístupnými 3 pokoji s vybavením podle foto a další toaletou. Je zde také klimatizace 2 místností a rozvod tepla z krbové vložky. V polosuterénu domu jsou společné prostory (viz. foto) k venkovním aktivitám (šatny, kuchyně, sprcha, WC a společenská místnost). Také uzamykatelné, úložné sklepní prostory ke každému bytu. Pro venkovní využití slouží kurty pro tenis a badminton, stolní tenis, pétanque, volná travnatá plocha, pergola i venkovní posezení s grily, K základnímu nájemnému se platí zálohy na služby, podle počtu osob (1.600 až 2.500,- Kč) s vyúčtováním. Nájemník má samostatné smlouvy na dodávky el. a plynu. Garáž je za příplatek 500,- Kč/měs., jedno venkovní stání je v ceně nájmu. Vratná jistota činí 2x měsíční nájemné. To je splatné do 5. dne v měsíci. Tuto nabídku považuji za mimořádně zajímavou a vřele ji doporučuji. Jsem připraven vám nabídku prezentovat
12 000 Kč / za měsíc
Pronájem mezonetového bytu 4+1, ul. Přibylova, OV-Kunčice.
PronájemByty
Byt 4+1 s lodžií, 76 m2, 6.NP (8), J. Maluchy, OV-Dubina.
Rezervováno
Pronájem, částečně zařízeného, dr. bytu v 6. NP (8). Velmi dobrá dopravní obslužnosti autem i MHD. Dům po dílčí revitalizaci (plastová okna, rozvody, výtahy). Udržovaný byt s úpravou kuchyně (dřevěná dvířka skříněk a spíže, nerez dřez). Koupelna s vanou, přípojka AP, V chodbě dřevěná odkladní stěna, šatní skříň s nástavcem, čalouněné dveře. V pokojích zánovní, celoplošné koberce a částečné zařízení (komoda, šatní a prádelní skříň, dřevěná police, apod.). V komoře kovové, úložné regály. Plovoucí laminátová podlaha v chodbě, kuchyni a pokoji. Dlouhodobý pronájem po 1.1.2020. Nájem 7.200,- Kč, zálohy služeb 3.160,- Kč. Elektřina, plyn se samost. smlouvami.
7 200 Kč / za měsíc
Byt 4+1 s lodžií, 76 m2, 6.NP (8), J. Maluchy, OV-Dubina.
Začít vyhledávat
Vyberte si s DEMEL A KRÁL REALITY

Naposledy jste prohlíželi