Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Vyhledávání
DEMEL A KRÁL REALITY a.s.

Váš výběr

Počet nalezených: 3

Zrušit všechny filtry
Druh: byty
Poddruh: 1+1
TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

PronájemByty
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Pronájem upraveného, startovacího bytu pro 1 - 2 osoby. Přístup z pavlače, zděný dům, vytápění el. přímotopy (výhodná sazba), TUV z el. bojleru 60 l. Obytná kuchyně, větší, nová KL (bez sporáku), indukční vařič, AP a malá chladnička, jídelní stůl, židle, popř. jiné dovybavení možné. Nová koupelna (sprchový kout, umývadlo), toaleta samost. . Prostorný pokoj, plovoucí podlaha, plastová okna, možnost vybavení drobným zařízením. Služby: voda 200,-/měs./os, úklid spol. prostor 100,-/měs./byt. osvětlení spol. prost 100,-/měs/byt. Samost. smlouvou s dodavatelem - elektřina, internet, apod. se . Dlouhodobý pronájem s trvalým pobytem, prohlídka po domluvě.
4 500 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 1+1, 43 m2, Jílová Moravská OV
Aktivní
Pronájem bytu, 3. NP (4) v domě se 7 byty, Plně obnovený dům na začátku ulice od ul. Cihelní. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, automatická regulace a měření spotřeby v každém bytě. Dodávky studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina a plyn (jen sporák) samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu, samostatné smlouvy nájemce s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní linka a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 1-2 osoby. Faktická energetická náročnost, cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1, 43 m2, Jílová Moravská OV
PronájemByty
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
Aktivní
Byt I. kat. je ve 2. NP (4) bytového domu se 7 byty. Dům plně obnovený, včetně zateplení a plastových oken. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, domovní, plynovou kotelnou. Automatická regulace a měření spotřeby v jednotlivých bytech. Dodávka studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu elektřina se samostatnou smlouvou s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní KL a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 2 osoby. Byt ihned k dispozici k dlouhodobému nájmu s možností trvalého pobytu. Uvedená hodnota energetické náročnosti budovy neodpovídá skutečnosti, není zpracován PENEB. Faktická náročnost cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
Začít vyhledávat
Vyberte si s DEMEL A KRÁL REALITY

Naposledy jste prohlíželi