Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Vyhledávání
DEMEL A KRÁL REALITY a.s.

Váš výběr

Počet nalezených: 29

TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

PronájemByty
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
Aktivní
Nabízíme kompletně rekonstruovaný byt 4+1 o celkové výměře 121 m2 ve 3. NP cihlového domu. Byt byl nově rekonstruován v září 2019. Nová kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, repasované dřevěné parketové podlahy, koupelna s vanou. Velká vstupní hala, obývací pokoj s původními kachlovými kamny. Samostané WC a komora v bytě. Velmi hezký, upravený a uzavřený vnitroblok s využitím pro děti a posezení. Vynikající lokalita v blízkosti Komenského sadů a občanskou vybaveností v místě bydlení. Byt je ihned volný!!!
17 000 Kč / za měsíc
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
ProdejDomy
Prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 a bazénem, Ostrava - Poruba.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi tuto rodinnou vilu, která je postavená v rezidenční vilové čtvrti Ostrava - Poruba. Přijďte se sami přesvědčit. Nechte na sebe působit velkolepost prostoru a jeho dokonalost i v těch nejmenších detailech. Toto je vyšší standard a životní styl a zažijte to všechno na vlastní kůži.Nejnižší podlaží vily je projektováno jako servisní a zahrnuje většinu technického zázemí. V polozapuštěném suterénu je umístěna relaxační zóna s fitnes a vinárnou, dílna a prádelna společně s kotelnou a kombinovaným plynovým kotlem. To vše s dostatkem úložných prostor. Venkovní prostor tvoří terasa s výměrou 8 m2.V 1. nadzemním podlaží, kde je umístěn i hlavní vstup do domu, je vstupní hala, toaleta, obytný pokoj s kuchyňským koutem, funkčním krbem, který vytápí i horní patro a vstupem na terasu o výměře 8 m2. Vybavení zahrnuje podlahy z vyhřívané dlažby. Kuchyňská linka na míru je samozřejmě vybavena vestavěnými spotřebiči. V přízemí se také nachází garáž pro jeden osobní automobil s přímým vstupem do domu.V patře jsou umístěny 3 ložnice, kdy jedna ložnice má vlastní koupelnu, prostorná šatna na míru a samostatná koupelna s vanou a sprchovacím koutem. Samozřejmostí je opět vytápěná dlažba na podlaze společně s dřevěnou podlahou v obytných místnostech. Ze společné částí patra je vstup do podkroví, které slouží jako další úložný prostor.Součástí prodeje je samozřejmě zahrada s výměrou 1.100 m2 a zapuštěným bazénem 10x3 m.Klidné okolí domu nabízí mnoho možností k procházkám a dalšímu sportovnímu vyžití. V blízkosti se nachází tenisové kurty, přírodní koupaliště Vřesina a přírodní park . Je zde dobrá občanská vybavenost, včetně několika velkých supermarketů, nemocnice, mateřské školky i několik škol základních. Cca 200 metrů domu se nachází zastávka autobusu a v docházkové vzdálenosti 1 km je zastávka tramvaje, doprava do centra trvá půl hodiny.Fotografie jsou řazeny od exteriéru přes jednotlivá podlaží. Další informace a prohlídky nemovité věci Vám rádi zprostředkujeme v naší kanceláři.
15 000 000 Kč
Prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 a bazénem, Ostrava - Poruba.
PronájemKomerční
Pronájem, zařízené kanceláře, 2. NP, OV Přívoz, Teslova
Aktivní
Pronájem samostatné kanceláře, 15,3 m2, plně zařízená (není podmínkou). Objekt po rekonstrukci je ve výrobně-administrativním areálu. Kuchyňka a sociální zázemí je společné v chodbě (viz. foto). Velmi dobrá orientace a dostupnost místa, rychlý dosah páteřní dopravní sítě OV, vč. dálnice, parkování a dosah MHD. Klimatizace, plastová okna s vertikálními žaluziemi. K ceně nájmu 1.200,-/m2/rok, se platí paušálně všechny služby 540,-/m2/rok, tj. veškeré energie, strážní služba, odvoz odpadu, úklid venkovních a vnitřních prostor, vč. kanceláří. Ceny jsou bez DPH. Měsíční platba 2.220,- Kč, bez DPH. Parkování je možné podle potřeby, 300,- Kč/měs. bez DPH za 1 místo.
1 200 Kč / za m2/rok
Pronájem, zařízené kanceláře, 2. NP, OV Přívoz, Teslova
PronájemKomerční
OV Přívoz, Nádražní tř., pronájem 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2, popř. celé 3. NP
Aktivní
Pronájem samostatných sekcí kanceláří ve 3. NP, reprezentativního objektu v Nádražní tř., vedle hotelu MAX a blízko Hlavního nádraží ČD v Ostravě. Lze najmout i celé podlaží s vnitřním propojením sekcí. Zrekonstruovaný objekt se štukovou úpravou vstupu a schodiště. Úsporné využití, plastová okna vč. žaluzií. Každá sekce s vlastní kotlem ÚT a sociálním zázemím. Sekce 122 m2, místnosti18, 20, 24 a 26 m2 a menší místnost 12 m2 (kuchyňka, archiv, apod.). Sekce 93 m2, místnosti18, 20 a 24 m2, menší místnost 12 m2 (kuchyňka, apod.). Vjezd do dvora s možností parkování os. aut. Samostatné měření spotřeby elektřiny, plynu a vody. Pronájem od 1.10.2018. Uvedená cena platí při pronájmu celého podlaží. Pro dílčí celky se vychází z ceny 1.475,- Kč/m2/rok.
0 Kč / za m2/rok
OV Přívoz, Nádražní tř., pronájem 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2, popř. celé 3. NP
PronájemKomerční
Pronájem, Obchodní prostory, 42m2 - Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Aktivní
Pronájem obchodnívch prostor o výměře 42 m2 na ulici Nádražní. Prostory se nacházejí v přízemí se samostatným vstupem z chodníku a dvěma výkladci. Součástí sekce je příruční sklad s kanceláří a vlastním sociálním zázemím (WC, umývadlo, sprcha). Celý objekt i obchodní prostor jsou po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu. Součástí vybavení je EZS a připojení k internetu. Prostor je ihned k plnému využití.
8 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Obchodní prostory, 42m2 - Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
PronájemKomerční
Pronájem, kanceláře, 20 - 140m2, Slezská OV
Aktivní
Nabídka kanceláří - sekce ve 1. a 2. NP I. , admin. budova po rekonstrukci v bývalém areálu dolu Bezruč. Velmi dobrá orientace místa a dostupnost MHD i auty. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti, bez poplatku. Vytápění el. přímotopy v levné sazbě. K dispozici sociální zázemí, vč. kuchyněk n. kuch. koutů. Zabezpečení EZS s napojením na pult ochrany bezpečnostní agentury. V kancelářích zátěžové koberce a upravené podhledy s osvětlením, počítačová síť. Samost. měření spotřeby elektřiny za sekci s vlastní smlouvou o dodávkách. 2. NP: celkem 6 místností, 140 m2 (5x 16 - 22 m2), 1x 40 m2. 1. NP: vlastní vstup, 3 kanceláře (48 m2) a vlastním sociálním zázemím cca 5 m2 (WC a umývadlo vč. teplé vody).
950 Kč / za m2/rok
Pronájem, kanceláře, 20 - 140m2, Slezská OV
ProdejDomy
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
Rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Nabídka činžovního domu 1.054 m2 u Nové Karoliny.
PronájemKomerční
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
Aktivní
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč / za měsíc
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
ProdejDomy
Prodej vícegenerační vily s užitnou plochou 400 m2 v obci Malenovice, Frýdek - Místek.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnou ke koupi vícegenerační rodinnou vilu v malebném horském prostředí na hranici Frýdlantu nad Ostravicí a Malenovicemi. Vila byla kolaudována v roce 1996 s moderními prvky výstavby, které jsou i v dnešní době stálým standardem. Vila má zastavěnou plochu o výměře 223 m2 s užitnou plochou cca 400 m2, která se rozprostírá do dvou podlaží. Každé podlaží má samostanou bytovou jednotku s vlastním sociálním zařízením a balkóny, které Vám umožní relax s výhledy na Lysou Horu a panoramata Beskyd. Součástí vily je taktéž menší sklep pro vybudování vinného archívu, technická místnost a nová finská sauna. Samozřejmostí je uzamykatelná garáž pro dvě osobní vozidla a venkovní zapuštěný bazén, toť vše přístupné po zámkové dlažbě, která obklopuje celý dům. Vila je vytápěna vlastním elektrokotlem a kanalizace je svedena do ČOV. Vila se rozprostírá na pozemku s celkovou výměrou 1.926 m2, který je osazen okrasnou zelení a vzrostlými jehličnany, které poskytují naprosté soukromí současným i budoucím majitelům domu. Jedná se tak o luxusní bydlení v překrásné krajině Beskyd s vynikající dostupností do Frýdku-Místku či Ostravy. Bližší informace vč. prohlídky domu Vám rádi sdělíme a zajistíme v naši kanceláři.
12 000 000 Kč
Prodej vícegenerační vily s užitnou plochou 400 m2 v obci Malenovice, Frýdek - Místek.
ProdejPozemky
Prodej stavebního pozemku 2477m2. Cena u prodejce!!!
Aktivní
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 2477m2, který se nachází v Ostravě - Petřkovicích, ulice Balbínova (Nord Pól). Pozemek je částečně oplocen (cca 70%), je slunný s překrásným výhledem na Ostravu a Beskydy (vrchol ulice Balbínové). Autem jste cca za 5min v centru Ostravy. Zastávka MHD je cca 80M. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pozemek sousedí s lesem a nachází se v klidné části obce s příjemnými sousedy. Parcely jsou vedeny v katastrálním území: 720470 Petřkovice u Ostravy. K pozemku je bezproblémový dojezd po místní komunikaci a najdete ho pod pozemkem Balbínova 311/21. Veškeré sítě (elektrika, plyn, voda) jsou na hranici pozemku. Kanalizace se dle informací OÚ bude v budoucnu řešit. Zajištění výhodného financování, v případě zájmu, samozřejmostí. Uvedená cena je včetně právního servisu. Pro více informací volejte 727868330.
0 Kč
Prodej stavebního pozemku 2477m2. Cena u prodejce!!!
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1 o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Nabízíme k pronájmu atraktivní a vybavený byt 3+1 s balkónem ve velmi pěkném stavu o výměře 95 m2 v 5. NP cihlového domu s výtahem v historickém centru města Ostravy a výhledem na Novou radnici, přesněji ul. Přívozská (park Čs. letců). Popis nabídky: kuchyň vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, digestoří, plynovou varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, nádobím a varnou konvicí. Součástí bytu je nábytek, sedací souprava, vestavěné úložné prostory i skříně, kompletní dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou, WC zvlášť, pračka, žehlička. Na podlaze je dlažba, dřevěné parkety, koberce, dále plastová okna vybavená žaluziemi i síťkami proti hmyzu, možnost internetového připojení, orientace na východní a západní stranu. Velkou přidanou hodnotou nabídky jsou neprůchozí pokoje v bytě, výhodná lokalita s možností využití všech služeb centra města a nedaleké relaxace v Komenského sadech i blízkost mezinárodní školy. Možné parkování ve dvoře, před domem nebo využití nedalekého parkování pod Novou radnicí. Doporučujeme všem vážným zájemcům o bydlení v atraktivní lokalitě. Byt je ihned volný.
16 900 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1 o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Pronájem upraveného, startovacího bytu pro 1 - 2 osoby. Přístup z pavlače, zděný dům, vytápění el. přímotopy (výhodná sazba), TUV z el. bojleru 60 l. Obytná kuchyně, větší, nová KL (bez sporáku), indukční vařič, AP a malá chladnička, jídelní stůl, židle, popř. jiné dovybavení možné. Nová koupelna (sprchový kout, umývadlo), toaleta samost. . Prostorný pokoj, plovoucí podlaha, plastová okna, možnost vybavení drobným zařízením. Služby: voda 200,-/měs./os, úklid spol. prostor 100,-/měs./byt. osvětlení spol. prost 100,-/měs/byt. Samost. smlouvou s dodavatelem - elektřina, internet, apod. se . Dlouhodobý pronájem s trvalým pobytem, prohlídka po domluvě.
4 500 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1 o výměře 40m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
Rezervováno
Nabízíme Vám dlouhodobý pronájem bytu 3+1 na ul. Mongolská v Ostravě - Porubě s velkou lodžií (7m2) a výtahem. K bytu náleží sklep, parkování na 2 prostorných parkovištích před domem. Jedná se o pěkný, udržovaný, zrekonstruovaný byt o velikosti 74m2 v 4/11podlaží. Měsíční náklady jsou započítány již v nájmu na 4osoby. Byt nabízíme vybavený (dle dohody) s moderním nábytkem včetně ledničky. Pěkná kuchyňská linka, sedací souprava, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, zrekonstruovaná koupelna a toaleta (rekonstrukce rok 2015). V oknech žaluzie, sítě proti hmyzu. V domě jsou dobré sousedské vztahy. Atraktivní lokalita k bydlení – v blízkosti školka, škola, lékař, obchodní centrum, sportovní centrum, MHD. Dům je po kompletní revitalizaci. Nájem 14000kč včetně služeb, vratná kauce 28000kč, provize RK jeden měsíční nájem. K jednání!!!
14 000 Kč / za měsíc
Pronájem, Byty 3+1, 74m2 - Ostrava - Poruba, Mongolská
PronájemKomerční
Pronájem, sekce 5 kancel., 132 m2, 2. NP, Moravská OV, Vítězná
Aktivní
Nabízíme pronájem samostatné sekce kanceláří, výměra 132 m2, celé 2,NP objektu. Prostory se nacházejí na prestižní adrese Moravské OV. Velmi dobrá orientace a dostupnost místa. Jde o kompaktní celek 5 místností s příslušenstvím (kuchyňka, toalety, archiv) a samostatným přístupem ze schodiště a zabezpečením EZS s napojením CPO soukromé agentury. Sekce je volná ihned s možností využití zařízení předchozího uživatele. K dispozici vlastní počítačová síť a internet např. UPC n. jiný. Okenní výplně s izotermickým sklem a vertikálními žaluziemi, zateplená fasáda objektu. Parkování v ul. Vítězné a blízkém okolí. Dlouhodobý pronájem, výmalba, výměna koberců, apod. v režii nájemce. Měsíční nájemné 19.000,- Kč, zálohy služeb 3.000,- Kč. Vratná jistota 22.000,- Kč, provize 19.000,- Kč.
19 000 Kč / za měsíc
Pronájem, sekce 5 kancel., 132 m2, 2. NP, Moravská OV, Vítězná
ProdejDomy
Prodej činžovního domu 1.820 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Prodáno / Pronajato
Nabízíme ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.820 m2 na ulici 28. října, Moravská Ostrava. Bližší informace v RK.
13 000 000 Kč
Prodej činžovního domu 1.820 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
ProdejByty
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
Prodáno / Pronajato
Nabízíme převod členských práv a povinností k dr. bytu ve věžovém domě se dvěmi nadstřešenými lodžiemi. Byt je u polikliniky, blízko nákupní zóny v Horní ul. Dům je plně revitalizován, byt je bez rozhodujících úprav, Jeden pokoj je propojen s kuchyní a přístupný i dvoukřídlými dveřmi z předsíňové chodby, druhý je přístupný z chodby. Z chodby je přístupná také praktická komora (šatna). Koupelna je prostorná, čtvercová, 4,5 m2 s vanou, umývadlem a přípojkou AP. K bytu náleží sklepní kóje. Vzhledem k umístění v domě je z bytu krásný výhled také na Beskydy. V domě je možnost připojení internetu i TV od provozovatelů PODA, UPC i O2.
880 000 Kč
Prodej byty 2+1, 55 m2, 2 lodžie 6,6 m2, OV, Hrabůvka, Dr. Martínka
ProdejDomy
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
Rezervováno
Nabízíme Vám ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.102 m2 naproti nákupního centra Nová Karolina. Výkresovou dokumentaci, aktuální výnosy, Vám rádi sdělíme v naši kanceláři.
9 900 000 Kč
Prodej činžovního domu s výměrou 1.102 m2, ul. 28. října, Moravská Ostrava.
PronájemKomerční
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
Aktivní
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč / za měsíc
Nabízíme pronájem obchodního prostoru 98,59 m2 v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích
PronájemByty
Rekonstruovaný byt č. 8 - 2+1/L o výměře 53 m2, Ostrava - Hrabůvka.
Rezervováno
Nabízíme Vám k pronájmu světlý prostorný byt č. 8 o velikosti 2+1, který se nachází ve 3. NP cihlového domu v klidné ulici U Nové školy, v žádáné lokalitě Ostrava - Hrabůvka. Fasáda domu bude zateplena a opravena v roce 2020. Byt o výměře 53 m2 prošel komplexní rekonstrukcí, v bytě jsou nové omítky, koupelna s vanou a připojením na pračku, nová kuchyň, širší vzdušná vstupní chodba, WC samostatné, v pokojích plovoucí podlahy, soc. zařízení dlažba. Předností bytu je, že oba pokoje jsou samostatné - neprůchozí. Jedná se o velice prostorný byt v lokalitě s dobrým dopravním spojením a s kompletní občanskou vybaveností. Byt je orientován na západní stranu s výhledy do zeleně. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 8.000,- Kč/měsíc, služby 2.300,- Kč/měsíc, měsíční kauce. Velmi klidné bydlení, které můžeme doporučit. Byt bude k nastěhování od 01. 06. 2020.
8 000 Kč / za měsíc
Rekonstruovaný byt č. 8 - 2+1/L o výměře 53 m2, Ostrava - Hrabůvka.
PronájemKomerční
Pronájem plachtový sklad, 520 m2 n. samost 220 a 300m2 ,
Aktivní
Pronájem nevytápěného skladu (jedna pevná zděná stěna a ocelová konstrukce s opláštěním autoplachtou). Celkem 520 m2 nebo samostatně 220 m2 a 300 m2, se samostatné přístupy vraty. Vnitřní členění prostor ocelovým pletivem. Velmi dobrý dojezd, asfaltová komunikace i prostor před skladem. Umístění v areálu se zajištěným střežením a přístupem 24 h. K dispozici el. zásuvka 230/400 V. V ceně služeb úklid venkovních ploch a příjezdu, vč. úklidu sněhu, deratizace a střežení. Nájemné 500,-/m2/rok (bez DPH), energie a služby paušálně 10,-/m2/měs. (bez DPH). Možnost parkování, volné ihned. Vratná jIstota 2 měs. nájmy, bez platby provize.
500 Kč / za m2/rok
Pronájem plachtový sklad, 520 m2 n. samost 220 a 300m2 ,
ProdejOstatní
Rekreační chata o výměře 48 m2 a pozemkem s výměrou 420 m2, Kunčice pod Ondřejníkem.
Aktivní
Připravujeme Vám ke koupi rekreační chatu v Kunčicích pod Ondřejníkem v rekreační oblasti pod Maralákem s celoročním příjezdem. Chata je dispozičně řešena 2+1 s venkovní terasou, kdy v přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, samostatné WC a sprchovací kout. Chata prošla částečnou rekonstrukcí a je částečně podsklepena. Na pozemku se nachází další chatka, sloužící jako letní bydlení či kůlna. V roce 2020 možnost napojení na obecní vodovod. Nyní studna s čerpadlem Darling a boilerem. Vynikající lokalita s blízkostí restaurace Maralák, penzionu Jurášek se skvělou kuchyní a wellness, Lara spa wellness, řadou cyklostezek, lyžařského a běžeckého vyžití a samozřejmě golfu na Čeladné. Místo a lokalitu doporučuji, jelikož jednu ze sousedních chat jsem v roce 2017 koupil osobně.
1 490 000 Kč
Rekreační chata o výměře 48 m2 a pozemkem s výměrou 420 m2, Kunčice pod Ondřejníkem.
ProdejOstatní
Prodej chalupy - 180 m2, Matějovice, Osoblažsko.
Aktivní
Nabízíme ve výhradním zastoupení koupi RD s čp., který je dlouhodobě užíván k chalupaření a záměrem budoucího trvalého bydlení. Obec se nachází osoblažském výběžku Bruntálska v klidné, přírodní lokalitě. Ke stavení přiléhá travnaté nádvoří a zahrada. Část zahrady je nově upravená jako terasovitá okrasná s osazenými dřevinami a rostlinami. Užitková část je k využití v rozsahu podle potřeb a chuti vlastníka. Významné investice se promítají v celkové rekonstrukci stavby s dokončením podkroví podle potřeby (def. povrch podlahy a dispoziční členění). Cihelná stavba s obvodovým zdivem 60 cm, plastovými okny má nové prvky a instalace: elektřina v Cu, přípojka vody z vlastní studny (možnost připojení k obecnímu vodovodu), včetně rozvodu v plastu. Sedlová střecha má novou krytinu, vč. izolace podkroví (vistemat, polystyrén, parozábrana, dřevěný podhled) a nové klempířské prvky. Nový komín s vložkou vč. revize. Splašková voda je svedena do domovní jímky s předpokladem napojení na obecní BIO čistírnu do 2 let. V 1.NP se nachází obytná kuchyně, OP s krbovými kamny, které jsou zdrojem centrálního vytápění domu vč. rozvodu v Cu a plošných radiátorů i do PK. Podlahy jsou nové s keramickým povrchem. V koupelně, kde je umístěn zdroj teplé vody (el. i součást otopného systému ) je navíc podlahové vytápění. Schodiště do PK je pohodlné z modřínového masivu. V PK jsou 3 střešní okna Velux a dvoukřídlé okno v jižním štítu. K dokončení je členění plochy, toaleta a konečný povrch podlah. Stavba je vybavena satelitním přijímačem TV signálu. Součástí stavby je samostatně stojící, zděná garáž s malou dílnou a novým kotcem na venkovní stěně. V místě bývalé hospod. budovy zůstal podzemní sklípek. Vzdálenost z OV je cca 95 km. Při využití cesty z Krnova přes Polsko je cesta kratší o cca o 15 km. Mimo zahradu je okolí ideální pro pěší i cykloturistiku a pobyt v přírodě. Blízko je do centra Jeseníků k zimním i letním aktivitám.
2 450 000 Kč
Prodej chalupy - 180 m2, Matějovice, Osoblažsko.
PronájemByty
Pronájem bytu 1+1, 43 m2, Jílová Moravská OV
Aktivní
Pronájem bytu, 3. NP (4) v domě se 7 byty, Plně obnovený dům na začátku ulice od ul. Cihelní. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, automatická regulace a měření spotřeby v každém bytě. Dodávky studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina a plyn (jen sporák) samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu, samostatné smlouvy nájemce s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní linka a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 1-2 osoby. Faktická energetická náročnost, cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 1+1, 43 m2, Jílová Moravská OV
PronájemByty
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
Aktivní
Byt I. kat. je ve 2. NP (4) bytového domu se 7 byty. Dům plně obnovený, včetně zateplení a plastových oken. Centrální vytápění a ohřev teplé vody, domovní, plynovou kotelnou. Automatická regulace a měření spotřeby v jednotlivých bytech. Dodávka studené vody s čtvrtletní úhradou podle naměřené spotřeby. Elektřina samost. měřená se zálohami a vyúčtováním. V případě trvalého pobytu elektřina se samostatnou smlouvou s dodavatelem. Rozměrný pokoj (5 x 4,80 m) a větší, obytná kuchyně (3 x 3,30 m). Velká koupelna s vanou, umývadlem, sdruženou toaletou a přípojkou AP. V kuchyni zánovní KL a plynový sporák s digestoří. Nájemné 5.000,- Kč, zálohy na služby 1.800,- Kč/měs., pro 2 osoby. Byt ihned k dispozici k dlouhodobému nájmu s možností trvalého pobytu. Uvedená hodnota energetické náročnosti budovy neodpovídá skutečnosti, není zpracován PENEB. Faktická náročnost cca stupeň "C".
5 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu1+1, 43 m2, Moravská Ostrava, Jílová
ProdejDomy
Činžovní dům - 2.500 m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
Rezervováno
Nabízíme ke koupi činžovní dům umístěný na okružní komunikaci OV v blízkosti nákladového nádraží ČD s rychlým přístupem na dálnici D 1 a rovněž do centra OV. Objekt o 5. NP s podsklepením (302 m2), podkrovím (370 m2) a podstřeším je využíván pro sídlo firmy vlastníka a pronájmy jiným subjektům. V 1. a 2. NP jsou obchodní, skladové a administrativní prostory. Ve 3. - 5. NP je 23 bytů o velikosti 1+1- 2 (43 až 56 m2). Pronajato za tržní nájemné 11 bytů, po rekonstrukci v objemu 4,8 mil. Kč. 12 bytů v různém stupni rozpracovanosti úprav. Rekonstrukce budovy provedením opravy střechy, výměny plastových oken, impregnace půdy, rekonstrukcí prodejen a kanceláří, úpravou rozvodů sítí, zřízením tel. ústředny), apod. Celkem v letech 1995 - 2017 investice 9.470.000,- Kč. Roční náklady (hrazené z výnosů) činí za rok 220 tis. Kč. Cílový roční výnos z pronájmů všech prostor, vč. dosud užívaných vlastníkem 2.290.000,- Kč. K budově přináleží nádvoří 255 m2 s příjezdem z ul. Cihelní. Nemovitosti jsou bez právních či faktických vad, zástav, apod.
16 000 000 Kč
Činžovní dům - 2.500 m2, ul. Mariánskohorská, Moravská Ostrava.
ProdejByty
Prodej bytu 3+1/B o výměře 68 m2, ul. Hornická, Moravská Ostrava.
Aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi bytovou jednotku 3+1 s balkónem o výměře 68 m2 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 6. NP panelového domu po celkové revitalizaci. Byt prošel celkovou dispoziční změnou a rekonstrukcí dle návrhu architekty. Nové elektro rozvody, podlahové vytápění v kuchyni, předsíni a koupelně, snížené stropy, stropní svítidla, vybroušené parkety v obytných místnostech. Kuchyňská linka na míru vč. vestavěných spotřebičů. Byt se prodává vybavený nábytkem, který byl zhotoven opět na míru. Další informace Vám rádi sdělíme v naši realitní kanceláři.
2 490 000 Kč
Prodej bytu 3+1/B o výměře 68 m2, ul. Hornická, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem, byt 3+1, 2 NP (3). 102 m2, OV Přívoz, Libušina
Aktivní
Prostorný byt ve 2. NP (3) cihlového, rohového domu s okny obytných místností do nám. Sv. Čecha a vstupem do domu s Libušiny ul. Byt udržovaný v užívání 12 let. Plastová okna, nový duální kotel ÚT zn. JUNKERS, plošné radiátory, nové interiérové dveře. Kuchyně 15 m2, vzhledná, zánovní KL, kombi sporák s digestoří, koupelna s vanou a přípojkou AP. Zděná komora (spíž). Prostorné pokoje 26, 31 a 18 m2 (oddělený sádrokarton. příčkou na malou pracovnu. V domě je připojení provozovatele UPC pro TV a internet, také O2. Nájemné je splatné měsíčně společně se zálohou vody ve výši 250,- Kč/osoba a úklid a osvětlení společných prostor 150,- Kč za byt. Nájemce má samostatné smlouvy pro dodávky el. a plynu (náklady cca 2.600,- Kč/měs.). Byt je k okamžitému využití, resp. od 1.9.2020 s možností trvalého pobytu. Vratná jistota a provize RK ve výši 1 měs. platby., bez el. a plynu.
7 000 Kč / za měsíc
Pronájem, byt 3+1, 2 NP (3). 102 m2, OV Přívoz, Libušina
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
Aktivní
Nabízíme k pronájmu atraktivní a vybavený byt 3+1 s balkónem ve velmi pěkném stavu o výměře 95 m2 v 5. NP cihlového domu s výtahem v historickém centru města Ostravy a výhledem na Novou radnici, přesněji ul. Přívozská (park Čs. letců). Popis nabídky: kuchyň vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, digestoří, plynovou varnou deskou a vestavěnou elektrickou troubou, nádobím a varnou konvicí. Součástí bytu je nábytek, sedací souprava, vestavěné úložné prostory i skříně, kompletní dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou, WC zvlášť, pračka, žehlička. Na podlaze je dlažba, dřevěné parkety, koberce, dále plastová okna vybavená žaluziemi i síťkami proti hmyzu, možnost internetového připojení, orientace na východní a západní stranu. Velkou přidanou hodnotou nabídky jsou neprůchozí pokoje v bytě, výhodná lokalita s možností využití všech služeb centra města a nedaleké relaxace v Komenského sadech i blízkost mezinárodní školy. Možné parkování ve dvoře, před domem nebo využití nedalekého parkování pod Novou radnicí. Doporučujeme všem vážným zájemcům o bydlení v atraktivní lokalitě. Byt je ihned volný.
15 900 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 95 m2, ul. Přívozská, Moravská Ostrava.
PronájemByty
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 73 m2, ul. U nové školy, OV-Hrabůvka.
Rezervováno
Nabízíme Vám k pronájmu světlý prostorný byt o velikosti 3+1 s balkónem a výměře 73 m2 který se nachází ve 2. NP cihlového domu v klidné ulici U Nové školy, v žádáné lokalitě Ostrava - Hrabůvka. Fasáda domu bude zateplena a opravena v roce 2020. Byt o výměře 73 m2 prošel komplexní rekonstrukcí, v bytě jsou nové omítky, koupelna s vanou a připojením na pračku, nová kuchyň, širší vzdušná vstupní chodba, WC samostatné, v pokojích plovoucí podlahy, vestavěné skříně, soc. zařízení dlažba. Jedná se o velice prostorný byt v lokalitě s dobrým dopravním spojením a s kompletní občanskou vybaveností. Byt je orientován na západní stranu s výhledy do zeleně. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 10.000,- Kč/měsíc, služby 2.300,- Kč/měsíc, měsíční kauce. Velmi klidné bydlení, které můžeme doporučit. Byt je k nastěhování od 01. 09. 2020.
10 000 Kč / za měsíc
Pronájem bytu 3+1/B o výměře 73 m2, ul. U nové školy, OV-Hrabůvka.
Začít vyhledávat
Vyberte si s DEMEL A KRÁL REALITY

Naposledy jste prohlíželi