Načítání obsahu...
Logo DEMEL A KRÁL REALITY a.s.
Vyhledávání
DEMEL A KRÁL REALITY a.s.

Váš výběr

Počet nalezených: 43

TO NEJLEPŠÍ PRO VÁS

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

prodejdomy
Prodej činžovního domu na ulici 28. října, Moravská Ostrava.
aktivní
Nabízíme ke koupi činžovní dům s užitnou plochou 1.820 m2 na ulici 28. října, Moravská Ostrava. Bližší info v RK.
13 000 000 Kč
Prodej činžovního domu na ulici 28. října, Moravská Ostrava.
prodejdomy
Připravujeme prodej rodinné vily Vřesina u Ostravy.
aktivní
Připravujeme prodej rodinné vily s užitnou plochou 290 m2 v k.ú. Vřesina u Ostravy. Další informace již brzy.
16 500 000 Kč
Připravujeme prodej rodinné vily Vřesina u Ostravy.
pronájembyty
Rekonstruovaný byt 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
aktivní
Nabízíme kompletně rekonstruovaný byt 4+1 o celkové výměře 121 m2 ve 3. NP cihlového domu. Byt bude nově rekonstruován v srpnu 2019 dle přiložené vizualizace. Nová kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, repasované dřevěné parketové podlahy, koupelna s vanou a sprchovacím koutem. Velká vstupní hala, obývací pokoj s původními kachlovými kamny. Samostané WC a komora v bytě. Velmi hezký, upravený a uzavřený vnitroblok s využitím pro děti a posezení. Vynikající lokalita v blízkosti Komenského sadů a občanskou vybaveností v místě bydlení. Byt bude přiraven k pronájmu od 01. 09. 2019.
21 000 Kč
Rekonstruovaný byt 4+1 o výměře 121 m2 v Komenského sadech.
prodejrekreace
Prodej, Chalupa, 200 m², Morávka, okr. FM, poz.1,4 ha
aktivní
Nabízíme exkluzivně prodej chalupy s čp. v obci Morávka v lokalitě blízko hráze vodní nádrže. Unikátnost nabídky spočívá v umístění stavby, včetně pozemků, které ji obklopují. Rozhodující výměra louky je 1,1 ha, která chalupu obklopuje a je zárukou nerušeného užívání. Nenese žádné starosti, vše je svěřeno místnímu hospodáři. Celoroční dostupnost autem je po vlastním a obecním pozemku. Vzdálenost místa z OV 40 km, tedy asi 45 minut autem, obdobně i z jiných míst regionu. není nutné zdůrazňovat umístění v centru Moravských Beskyd a vynikající polohu pro letní i zimní turistiku. Dá se říci, že je to ráj pro opravdového chalupáře. Pro zájemce není nutný další popis či foto, ale vlastní prohlídka. Chalupa je využívána, udržovaná a vylepšována. Mimo hlavní stavby je k dispozici vedlejší HB pro skladování věcí a dílnu. K využití jsou 2 vlastní studny. Jedna s domácí vodárnou, druhá s ručním čerpadlem. Splašky jsou svedeny do septiku. El. instalace 230/400 V, je již částečně v Cu (celé, zateplené PK s ložnicemi 23 a 27 m2. V 1. NP velký pokoj 23 m2 , kuchyně 11 m2 s kachlovým sporákem a také PB varnou deskou pro rychlé vaření, malá ložnice 9 m2, místnost s otevřeným krbem a posezením 19 m2, letní veranda 8 m2, se vstupem do kamenného sklípku a sociální zázemí, koupelna se sprchovým koutem a samost. toaleta, sklad dřeva a úložné komory.
3 120 000 Kč
Prodej, Chalupa, 200 m², Morávka, okr. FM, poz.1,4 ha
pronájembyty
Pronájem bytu 4+1 o výměře 145 m2, ul. Čs. Legií.
aktivní
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 4+1 o celkové výměře 145 m2 ve 2. NP cihlového domu s výtahem. Byt i dům prošli celkovou rekonstrukcí. Plovoucí podlahy, kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů jsou samozřejmostí. Vynikající občanská vybavenost v místě bydlení a dobrá dostupnost MHD. Další foto již brzy. Bližší info vč. prohlídky Vám rádi zajistíme v naší společnosti.
19 900 Kč
Pronájem bytu 4+1 o výměře 145 m2, ul. Čs. Legií.
pronájembyty
Pronájem 2+1, 70 m2, cihla, OV Přívoz, Na Náhonu
aktivní
Upravený byt, 2+1, 70 m2, cihlový dům, vysoké 1. NP (3). Prostorná kuchyně (14 m2) s novou KL, plynovým sporákem, odsávačem par a větší, zděnou spíží. Pokoje 20m2 a 15 m2. Čtvercová vstupní hala, ze které se vstupuje do obytných místností i místnosti s oknem využitelná pro šatnu, žehlení, apod. Koupelna s vanou, umývadlem, sušícím žebříkem, přípojkou AP a plynovým kotlem pro centrální vytápění a ohřev teplé vody, Toaleta je samostatná, k dispozici je také sklep. s oknem, pro různé využití (úklid, žehlení, uložení věcí, apod.). Při podpisu NS se platí vratná jistota 12.000,- Kč a poplatek RK.
6 000 Kč
Pronájem 2+1, 70 m2, cihla, OV Přívoz, Na Náhonu
pronájembyty
Pronájem bytu 3+1 - 68 m2, ul. Bajkalská, OV-Poruba.
aktivní
Pronájem bytu v pěkné části OV - Poruby s výhledem do zeleně v centru IV. stavebního obvodu u nám. Družby a bazénu SAREZA. V místě veškerá občanská vybavenost - služby, obchody, pošta, poblíž MŠ a ZŠ a MHD. Dům po revitalizaci. Byt je udržovaný, po úpravách rozvodů el., vody a odpadů. V chodbě a pokojích jsou plovoucí podlahy. V koupelně a toaletě keramický obklad. KL je vybavena combi sporákem. K vybavení patří AP a další nábytkové zařízení po dohodě. Nájemce může volit dodavatele telekomunikačních služeb. Nájemce platí kromě nájemného, nízké zálohy na služby 2.670,- Kč a samostatné smlouvy na dodávky el. a plynu.
7 000 Kč
Pronájem bytu 3+1 - 68 m2, ul. Bajkalská, OV-Poruba.
prodejrekreace
Prodej chaty na polosamotě v lese, obec Hlubočec, Opava.
aktivní
Nabízíme ke koupi rekreační chatku s číslem evidenčním na polosamotě u rybníka v obci Hlubočec, okres Opava. Chata prošla částečnou rekonstrukcí. Jsou zde nová plastová okna, dlažba na podlaze. Došlo k vnitřnímu zateplení a obložení objektu. Vybavení chaty je uděláno na míru ze dřeva. Chata však samozřejmě vyžaduje i další úpravy, případně rozšíření stavby, vše dle individuálního požadavku zájemce. Do chaty je nově přivedena el. energie a na pozemku se nachází studniční vrt. Lokalita je známá svým zdravým ovzduším, kdy se nedaleko nacházelo respirační sanatorium. Dostupnost do Ostravy či Opavy je 20 km a základní občanská vybavenost je v místním centru obce. Hezké a klidné místo pro celkovou relaxaci těla a duše.
0 Kč
Prodej chaty na polosamotě v lese, obec Hlubočec, Opava.
prodejdomy
Prodej činžovního domu Ostrava-Zábřeh.
rezervováno
V exkluzivním zastoupení majitelů si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi bytový dům o 5-ti bytových jednotkách a jednom nebytovém prostoru vč. sklepů a garáže. To vše ve vilové čtvrti v Ostravě - Zábřehu. Bytové jednotky v rozložení 1x 5+1 o výměře 117 m2, 2x 2+1 o výměře 58,8 m2, 2x 2+1 o výměře 63,3 m2 a nebytový prostor s výměrou 30,3 m2. K dispozici je i půda a možnost rozšíření o střešní nádstavbu. Největší bytovou jednotku lze samozřejmě rozdělit zpět na dvě samostatné bytové jednotky. Dům je velmi udržovaný a je o něj staráno s péčí řádného hospodáře. Výkresovou dokumentaci jednotlivých podlaží, řezy, výnosy z nájmů a PENB dodáme ihned dle Vašeho zájmu. V případě dalších informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat.
6 500 000 Kč
Prodej činžovního domu Ostrava-Zábřeh.
prodejbyty
Převod dr. bytu 3+1/L o výměře 106 m2, ul. Závodní.
aktivní
Nabízíme převod člen. práv a povinností v bytovém družstvu s právem nájmu k bytové jednotce 3+1 s lodžií o celkové výměře 106 m2 ve vyšším 1. NP. Byt je v původním stavu připraven k modernizaci. Vlastníkem je družstvo nájemníků. Lokalita je bezprostředně u OSTRAVAR arény s uzavřeným a velkým dvorem (udržovanou travnatou plochou), dosud bez využití s možností dětské hřiště, posezení, pergola, apod. Vlastní dům je plně revitalizován - zateplená fasáda vč. zděné lodžie, plastová okna, vstup, elektřina ve společných prostorách a výtah. K bytu náleží uzavřený a zděný sklep cca 6 m2. Byt je situován V - Z. Nutno počítat s rekonstrukcí kuchyně, koupelny, rozvodu elektřiny, úpravou betonových podlah, popř. snížení stropů (nyní sv.v. 3,20 m), apod. Původní jsou dveře a zárubně z masivu a litinové radiátory s měřiči spotřeby. Vytápění centrální, dálkové vč. TUV a přípojky plynu. Měsíční platba bez inkasa 5.370,- Kč.
1 650 000 Kč
Převod dr. bytu 3+1/L o výměře 106 m2, ul. Závodní.
pronájemkomerční objekty
Kancelář + zased. n přednášk. míst., 84 m², OV Přívoz, Teslo
aktivní
Atypická nabídka pronájmu samost. celku v 1. NP budovy po rekon se všemi parametry úsporného provozu v komerčním areálu. Větší kancelář, 31 m2, cca 6 pracovišť a vedlejší zasedací nebo přednášková místnost 50 m2 s návazným kuch. koutem. Toalety M, Ž v chodbě. Prostory jsou vybaveny strukturovanou kabeláží, klimatizací a zabezpečením. Cena pronájmu vychází z 1.200,-/m2/rok, tj. měsíčně 8.400,- Kč, bez DPH. Všechny energie a služby se platí paušálně sazbou 540,-/m2/rok, tj. měsíčně 3.780,- Kč, bez DPH (služby: střežení, úklidy vnitřních i venkovních prostor a ploch, komunální odpad, apod.). Pevné parkovací místo měsíčně 300,- Kč, bez DPH.
1 200 Kč/m2/rok
Kancelář + zased. n přednášk. míst., 84 m², OV Přívoz, Teslo
pronájemkomerční objekty
Pronájem, ocelové sklad. haly, 477 m², OV, Přívoz, Teslova
aktivní
Nezateplená hala, obdélníkový půdorys 15 x 32 m, využitelná sv.v. 4,50 m. Samostatná stavba ve výrobně-skladovém areálu s dobrým dosahem z obslužných komunikací města i mimo OV, vč. dálnice D 1. K dispozici je dostatek dlážděného, manipulačního prostoru před halou. Hala není vnitřně členěná pilíři. Podlaha je kvalitní, betonová, únosnost 4.800 kg/m2 s provozem VZV (možno použít vlastní, popř. jiné řešení manipulace po domluvě s pronajímatelem). Ocelové opláštění má v podélných stěnách a jedné štítové částečné prosklení s denním osvětlením, které je doplněno umělým osvětlením. Druhá štítová stěna je tvořena dvěma, mechanicky posuvnými, ocelovými vraty 6,5 x 3,50 m. Konstrukce sklonité střechy je nosníková se spádem na obě delší stěny a ocelovou krytinou. Původní využití, jako sklad hutního materiálu. K dispozici jsou také původní využitelné regály v ceně nájmu. Pro jiné využití může být pronajata zcela prázdná. K dispozici je el. 230/400 V. Nájemné vychází z ceny 840,-/m2/rok, tj. 58.800,- Kč/měs. bez DPH. K nájmu jsou účtovány paušálně veškeré služby: el. energie, střežení, úklid příjezdu i venkovních prostor, vč. zimního sazbou 120,- Kč/m2/rok, bez DPH, což je měsíčně 4.770,- Kč, bez DPH.
840 Kč/m2/rok
Pronájem, ocelové sklad. haly, 477 m², OV, Přívoz, Teslova
pronájemkomerční objekty
Pronáj., zaříz. kancel. 2. NP, 118 m², OV Přívoz, Teslova
aktivní
Pronájem sekce, plně vybavených kanceláří v objektu po rekonstrukci ve výrobně-administrativním areálu. Velmi dobrá orientace a dostupnost místa, rychlý dosah páteřní dopravní sítě OV, vč. dálnice, parkování a dosah MHD. Celkem 6 místností, jako sekce (24, 11, 11, 25, 32 a16 m2), nebo dílčí kanceláře, které mají vždy samostatný vstup z chodby. Velmi slušný stav, klimatizace, plastová okna s vertikálními žaluziemi. Nábytkové vybavení podle foto, není podmínkou. K ceně nájmu 1.200,-/m2/rok, se platí paušálně všechny služby 540,-/m2/rok, tj. veškeré energie, strážní služba, odvoz odpadu, úklid venkovních a vnitřních prostor, vč. kanceláří. Ceny jsou bez DPH. Parkování je možné podle potřeby, 300,- Kč/měs. bez DPH za 1 místo.
1 200 Kč/m2/rok
Pronáj., zaříz. kancel. 2. NP, 118 m², OV Přívoz, Teslova
prodejdomy
Rodinný dům o dvou jednotkách - 196 m2, OV-Radvanice.
aktivní
Nabízíme ke koupi samostatně stojící rodinný dům o dvou bytových jednotkách 3+1 a 2+1 s celkovou užitnou plochou 196 m2 a možností půdní vestavby. Dům je částečně podsklepený. Hospodářská budova a vlastní pozemky se zahradou o výměře 1466 m2. Nemovitost byla postavena v roce 1920 a prošla částečnou rekonstrukcí. V roce 2002 byla provedna výměna rozvodů vody za plastové, elektřina v mědi a opraveny vnitřní omítky. V roce 2014 došlo k výměně oken za plastová a v roce 2016 došlo ke kompletní výměně střešní krytiny za plechovou vč. oplechování. Vytápění dvěma kotly na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým boilerem. Bližší info Vám rádi sdělíme v naši společnosti.
2 490 000 Kč
Rodinný dům o dvou jednotkách - 196 m2, OV-Radvanice.
prodejkomerční objekty
Nemovitost pro sídlo firmy 196 m2, OV-Radvanice.
aktivní
Nabízíme ke koupi samostatně stojící dům s celkovou užitnou plochou 196 m2 a možností půdní vestavby, vhodný i jako sídlo společnosti. Dům je částečně podsklepený. Hospodářská budova a vlastní pozemky se zahradou o výměře 1466 m2. Nemovitost byla postavena v roce 1920 a prošla částečnou rekonstrukcí. V roce 2002 byla provedna výměna rozvodů vody za plastové, elektřina v mědi a opraveny vnitřní omítky. V roce 2014 došlo k výměně oken za plastová a v roce 2016 došlo ke kompletní výměně střešní krytiny za plechovou vč. oplechování. Vytápění dvěma kotly na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým boilerem. Bližší info Vám rádi sdělíme v naši společnosti.
2 490 000 Kč
Nemovitost pro sídlo firmy 196 m2, OV-Radvanice.
pronájemkomerční objekty
Pronájem sam. kancel. sekce, 110 m², rezidence Černá perla.
aktivní
Nabízíme pronájem plně zařízené kancelářské sekce v administrativně - bytové rezidenci "Cerná perla". Sekce je ve 3. NP (3) s výtahem. Celková plocha 110 m2, z toho: 4 sdružená pracoviště (55 m2), pracovna šéfa a sekret. (27 m2), zasedací místnost (19 m2) a zázemí 9 m2. Sekce představuje moderní celek v reprezentativním objektu s velmi dobrou dopravní obslužností vč. letiště, dálnice, centra OV a všech páteřních komunikací. Vybavenost dokládá přiložené foto. Sekce představuje, díky vytápění a klimatizaci tepelným čerpadlem, vysoký standard a úspornost užívání. Pracoviště jsou plně vybavená s možností dalšího dovybavení i výpočetní technikou. Samozřejmostí je strukturovaná kabeláž, internetové připojení, zabezpečení, apod. V ceně nájmu jsou 2 parkovací místa v nádvoří, popř. další u objektu. Provozní náklady jsou velmi nízké: teplá i studená voda paušálně 200,- Kč/os, elektřina (tj. vytápění, klimatizace, spotřeba) se vyúčtovává měsíčně podle samost. měření. Roční průměr cca 2.000,- Kč/měs.). Ostatní info při osobním jednání a prohlídce. Pronájem dlouhodobě, min. 1 rok. Provize RK 1 měs. nájem.
13 200 Kč/měsíc
Pronájem sam. kancel. sekce, 110 m², rezidence Černá perla.
pronájembyty
Pronájem bytu 3+kk, 2. NP, 93m² OV - N. Bělá, Hegerova.
aktivní
Nabízíme moderní bydlení v administrativně-bytové rezidenci "Černá perla". Ta se nachází na okraji OV Nové Bělé, ul. Hegerova. Přístup a dojezd, také MHD je z ul. Mitrovické, sjezdem z dálnice OV - FM nebo ul. Krmelínskou. Pokud hledáte bydlení pro svoji rodinu či manažerskou potřebu je tato nabídka velmi zajímavá. Jde o bydlení mimo ruch velkoměsta, ale s vynikajícím dosahem centra OV i všech jejich částí. Moderní bydlení s využitím nových stavebních, interiérových prvků a technologií. K využití je zahrada, parkování na oploceném pozemku, samost. místnost v suterénu (cca 5 m2) pro uložení věcí a terasa na střeše objektu s přístupem výtahem. Pronajímatel nabízí, mimo standartní výbavu bytu, možnost vybavení nábytkem. Standart tvoří KL se spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, kombinovaná chladnička). U tohoto bytu bude vše upřesněno po domluvě s nájemcem a dohotoveno v krátké době, před předáním k užívání (cca 10 dnů). Vyšší standart zajišťuje systém vytápění a klimatizace tepelným čerpadlem, bezklíčový přístup a zabezpečení s možností napojení na PCO bezpeč. agentury, koupelna s vanou, samost. toaleta, vestavěný botník v chodbě, podlahové krytiny, osvětlení, el. venkovní žaluzie, apod. V účelné komoře je místo pro AP a sušičku prádla. Předpokládá se dlouhodobý pronájem na 2 roky a déle i trvalé bydliště. Služby spojené s užíváním jsou měřitelné a zúčtovatelné podle spotřeby. Nájemné měs. 15.900,- Kč, zálohy služeb cca 4.000,- Kč (bez volitelných: internet, napojení na PCO - 659,- Kč). Případné další dotazy při kontaktu, popř. prohlídce. Zájemcům o moderní, úsporné bydlení v pěkné lokalitě doporučuji tuto nabídku.
15 900 Kč/měsíc
Pronájem bytu 3+kk, 2. NP, 93m² OV - N. Bělá, Hegerova.
pronájemkomerční objekty
Výrobně skladovací prostory o výměře 1.450m², ul. Teslova.
aktivní
Pronájem zděného, halového celku o ploše 1.450 m2, který se skládá ze 3 dílčích prostor 560, 180 a 300 m2. Zbylá výměra je tvořena kancelářskými, sociálními a obslužnými prostorami (šatny, denní místnosti, příruční sklady, apod.). V halách sv.v. 5 m, pod nosníkovou konstrukci střechy (v největší hale jsou světlíky s přirozeným osvětlením). V ostatních prostorách převážně umělé osvětlení . Přístupy vjezdovými vraty 4,80 x 3,80 m. Kvalitní podlahy TERALIT s vysokou únosností. Prostory bez pilířů s plným využitím ploch. Objekty zateplené a vytápěné, dálkovým vytápěním. V halách kalorifery, v obslužných prostorách radiátory. Dostatečné jsou příjezdové a manipulační plochy podle domluvy. Případná další parkovací místa (300,-/měs.). Služby a energie se stanoví dohodou s pronajímatelem a jsou samostatně měřitelné (el., plyn, voda, pára). Pronájem celku cca 65 tis. Kč měsíčně s vyúčtováním. Umístění je s velmi dobrým dojezdem a orientací místa z vnějšího okruhu OV a návazné dálnice D 1.
132 000 Kč/měsíc
Výrobně skladovací prostory o výměře 1.450m², ul. Teslova.
pronájemkomerční objekty
Pronájem skladové haly, 800m², ul. Teslova
aktivní
Pronájem skladové budovy ve výrobně-skladovacím areálu s velmi dobrou dostupností auty vč. kamionů. Konstrukce budovy je sendvičová, ocelový plech se zateplením, bez nosných pilířů s plným využitím plochy. Objekt je vytápěn (temperován) s využitím radiátorů a kaloriferů. Přístup je rolo vjezdovými vraty 430 x 400 s el. pohonem. Střecha je sedlová, mírně sklonitá ze středu na obě strany. Podlaha izolovaná, betonová, pancéřovaná. Objekt nemá okenní výplně, je bez přírodního osvětlení, jen umělé osvětlení tělesy na nosné střešní konstrukci. Provozní kancelář je možná umístěním buňky v hale. Jiné řešení nájmem prostor mimo budovu. Zálohy služeb činí 16.000,- Kč měs. Další info při jednání nebo prohlídce.
73 000 Kč/měsíc
Pronájem skladové haly, 800m², ul. Teslova
prodejdomy
Prodej rodinného domu ul. Hrnčířská, Hlučín.
aktivní
Dovolujeme si Vám nabídnout v zastoupení majitele atypickou stavbu určenou jak pro potřeby bydlení, tak k podnikání přímo v centru města Hlučína, na ul. Hrnčířské. Stručný popis nemovitosti: byt mezonet 3+kk, 200 m2 + venk. terasa 40 m2, v 2.NP a podkroví - moderní a kvalitně vybavená kuchyň - obývací prostor, ložnice i podkroví využívá flexibilní a účinnou Multi split klimatizaci k chlazení i vytápění - koupelna s vířivou hydromasážní vanou i sprchovým koutem, WC - koupelna i s WC v podkroví (vel. 60 m2, 30 cm zateplení) - v bytě měkčené podlahy, možnost napojení krbu, designové radiátory - sádrokartonové obklady stěn i stropů - protihlukové i neprůbojné 3-skla. V 1.NP je 40 m2 velká prodejna se smíšeným zbožím (vybavená podruž. elektroměr) - 30 m2 velký wellness vybavený Profi vířivkou pro 5 osob, infra saunou, relax. zóna, sprcha i WC (podruž. elektroměr) - 12 m2 byt 1+kk nebo komerční prostor vybavený sprchou i WC (podruž. elektro. i voda, samostatný vchod) - tech. místnost pro plynový kondenzační turbo kotel. Dále je v 1.NP byt 2+kk, 42 m2, vybavená kuchyň, sprcha, WC, podružné měření elektro + voda - 10 m2 komerční prostor, samost. vchod, podružné měření elektro i voda. V celé nemovitosti je TV a internetový rozvod. V suterénu je kotelna pro kotel s automat. přikládáním na tuhá paliva a bojler. Dále je k dispozici cca. 100 m2 travnaté plochy, parkování a plechová garáž ze zadní strany domu. Na jaře 2019 proběhne na domě silikonové fasádní dokončení. PENB bude předložen při prodeji, proto v souladu se zákonem, uvádíme energetickou třídu G. Poradenství s výhodným financováním je samozřejmostí. Informace k ceně a termínům prohlídek jsou po vzájemné konzultaci.
6 990 000 Kč
Prodej rodinného domu ul. Hrnčířská, Hlučín.
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku o výměře 806 m2, Markvartovice.
aktivní
Nabízíme velmi zajímavé pozemky určené k zástavbě RD. Lokalita je při "staré" cestě Ludgeřovice - Hlučín v pěkné, přírodní lokalitě. Místo je na trojmezí 3 katastrálních území (Ludgeřovic, Markvartovic a Hlučína). K jednotlivým pozemkům je zpracován projekt dojezdu, včetně částečné realizace po zhutněném příjezdu. Pozemek č. 1 s výměrou 796 m2, pozemek č. 2 s výměrou 806 m2, pozemek č. 3 s výměrou 890 m2. Pro zájemce o větší výměru, lze sloučit 2 sousední pozemky č. 2 a č. 3. Možnost napojení na el. síť od komunikace, u vody se počítá s jednotlivými vrty, Kanalizace je možná přes ČOV nebo septik do blízké vodoteče. Ostatní podrobné info rádi poskytneme zájemcům o koupi v naší RK.
850 Kč/m2
Prodej stavebního pozemku o výměře 806 m2, Markvartovice.
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku o výměře 796 m2, Markvartovice.
aktivní
Nabízíme velmi zajímavé pozemky určené k zástavbě RD. Lokalita je při "staré" cestě Ludgeřovice - Hlučín v pěkné, přírodní lokalitě. Místo je na trojmezí 3 katastrálních území (Ludgeřovic, Markvartovic a Hlučína). K jednotlivým pozemkům je zpracován projekt dojezdu, včetně částečné realizace po zhutněném příjezdu. Pozemek č. 1 s výměrou 796 m2, pozemek č. 2 s výměrou 806 m2, pozemek č. 3 s výměrou 890 m2. Pro zájemce o větší výměru, lze sloučit 2 sousední pozemky č. 2 a č. 3. Možnost napojení na el. síť od komunikace, u vody se počítá s jednotlivými vrty, Kanalizace je možná přes ČOV nebo septik do blízké vodoteče. Ostatní podrobné info rádi poskytneme zájemcům o koupi v naší RK.
850 Kč/m2
Prodej stavebního pozemku o výměře 796 m2, Markvartovice.
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku o výměře 890 m2, Markvartovice.
aktivní
Nabízíme velmi zajímavé pozemky určené k zástavbě RD. Lokalita je při "staré" cestě Ludgeřovice - Hlučín v pěkné, přírodní lokalitě. Místo je na trojmezí 3 katastrálních území (Ludgeřovic, Markvartovic a Hlučína). K jednotlivým pozemkům je zpracován projekt dojezdu, včetně částečné realizace po zhutněném příjezdu. Pozemek č. 1 s výměrou 796 m2, pozemek č. 2 s výměrou 806 m2, pozemek č. 3 s výměrou 890 m2. Pro zájemce o větší výměru, lze sloučit 2 sousední pozemky č. 2 a č. 3. Možnost napojení na el. síť od komunikace, u vody se počítá s jednotlivými vrty, Kanalizace je možná přes ČOV nebo septik do blízké vodoteče. Ostatní podrobné info rádi poskytneme zájemcům o koupi v naší RK.
850 Kč/m2
Prodej stavebního pozemku o výměře 890 m2, Markvartovice.
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku 878 m2, OV-Šenov.
rezervováno
Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek s celkovou výměrou 878m2, který 
je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek se 
nachází v Šenově, ulice Na sedlácích. Inženýrské sítě se nacházejí na 
hranici pozemku.
Pozemek se nachází v klidné lokalitě rodinných domků 20 minut z centra 
Ostravy, veškerá občanská vybavenost v blízkosti - mateřská škola, 
základní škola, veškerá soustava úřadů, služeb a občanského vybavení 
atd. Zastávka MHD cca 400m. Na pozemek je bezproblémový přístup z asfaltové komunikace. Doporučujeme prohlídku.
590 000 Kč
Prodej stavebního pozemku 878 m2, OV-Šenov.
prodejrekreace
Rekreaní chata Kunčice pod Ondřejníkem.
aktivní
Exklusivně nabízíme k prodeji chatu v atraktivní, klidné rekreační oblasti Kunčice pod Ondřejníkem. Zastavěná plocha je 25m2, užitná plocha 40m2. Objekt je 3 patrový, z 1/4podsklepený (spodní patro). Kolaudace objektu cca rok 1980. Základ stavby je kámen, samotná chata je dřevěná a střecha plechová. Chata je v dobrém stavu. Chatka se nachazí v chatové osadě, která má cca 10 chat. Chata se skládá ze 3 pokojů. Součastí chaty je WC a kamna. Kolem chaty je terasa o velkosti 14,5m2. V chatě je elekrika. Voda je ve společné studni cca 30m od chaty. Chata se nabízí i s vybavením. Pozemek je 313 m2, na pozemku je jímka, ohniště. Z chaty je krásný výhled na Ondřejník, v docházkové vzdálenosti je obchod (Hruška), hospoda (Na rozcestí), restaurace Maralák. Je zde výchozí bod na Pustevny. Okolí je velmi klidné které svádí ke krásným procházkám. Nemovitost je vhodná nejen pro rodiny s dětmi. Autem je cca 15min Frenštát p/O a cca 40min Ostrava. V obci je pošta, škola, škola, obchod, restaurace. Přístup je zajištěn po zpevněné komunikaci. Doporučujeme prohlídku.
630 000 Kč
Rekreaní chata Kunčice pod Ondřejníkem.
pronájemkomerční objekty
Pronájem obchodního prostoru v modernizovaném kině Luna.
rezervováno
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o rozměru 98,59 m2 vedle potravin Billa, v modernizovaném kině Luna v Ostravě - Výškovicích, ulice Patrice Lumumby a Kosmonautů. Nájemné 22.000,-Kč/měsíčně+DPH, služby 4.166,-Kč/měsíčně+DPH
22 000 Kč/měsíc
Pronájem obchodního prostoru v modernizovaném kině Luna.
pronájemkomerční objekty
OV Přívoz, Nádražní, pronáj 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2
aktivní
Pronájem samostatných sekcí kanceláří ve 3. NP, reprezentativního objektu v Nádražní tř., vedle hotelu MAX a blízko Hlavního nádraží ČD v Ostravě. Lze najmout i celé podlaží s vnitřním propojením sekcí. Zrekonstruovaný objekt se štukovou úpravou vstupu a schodiště. Úsporné využití, plastová okna vč. žaluzií. Každá sekce s vlastní kotlem ÚT a sociálním zázemím. Sekce 122 m2, místnosti18, 20, 24 a 26 m2 a menší místnost 12 m2 (kuchyňka, archiv, apod.). Sekce 93 m2, místnosti18, 20 a 24 m2, menší místnost 12 m2 (kuchyňka, apod.). Vjezd do dvora s možností parkování os. aut. Samostatné měření spotřeby elektřiny, plynu a vody. Pronájem od 1.10.2018.. Uvedená cena platí pro pronájem celého patra. V případě samostatných celkú vychází cena z 1.475,- Kč/m2/rok.
1 100 Kč/m2/rok
OV Přívoz, Nádražní, pronáj 2 sekcí kanceláří, 93 a 122 m2
prodejrekreace
Prodej zděné chaty v Kyjovicích přímo u Vaňkového kopce.
aktivní
Nabízíme k prodeji zděnou chatu v atraktivní a velmi žádané rekreační lokalitě Kyjovice, Horní Lhota, nedaleko města Ostravy v bezprostřední blízkosti Skiareálu Vaňkův kopec. Chata je vhodná k celoročnímu obývání o dispozici 3+1 (3 pokoje, kuchyň, koupelna, WC ) o výměře cca 78 m2. U chaty je studna s pitnou vodou (v roce 2019 plánováno napojení na vodu), elektřina 230W, odpady řešeny žumpou. Chata je oplocená a zahrada má 1.100 m2. Dostupnost MHD - tramvajová zastávka asi 10 min chůze. Ostrava je vzdálena autem přibližně 15 km. Chata není zkolaudována. Právní servis u AK Jirousek, Skalník, Bernatík a partneři.
770 000 Kč
Prodej zděné chaty v Kyjovicích přímo u Vaňkového kopce.
prodejdomy
Prodej rodinného domu 240 m2, ul. Nad nádražím, Ludgeřovice.
aktivní
Toužíte po obecním moderním bydlení, mít na dosah kontakt s přírodou a k tomu všemu i velmi dobrou dosažitelnost měst Hlučína nebo Ostravy? Tak právě Vám je adresována tato nabídka prodeje celo podsklepeného domu s garáží v klidné lokalitě obce Ludgeřovice, přesně ul. Nad Nádražím, který prošel nákladnou vnitřní rekonstrukcí i stavebními úpravami. V 1.NP o ploše cca. 130 m2 je pokoj, jídelna společně s obývacím pokojem, ve kterém je možné dobudovat krbová kamna, kuchyň, koupelna společně s WC, 2x komora, samostatné WC u vstupu do domu. Ve 2.NP o ploše cca. 110 m2 je 3x pokoj, prostorná hala, ve které je možno vybudovat další kuchyň, koupelna společně s WC a šatna. Ve sklepě je společenská místnost s otevřeným obezděným krbem, skladové prostory, garáž a WC. Vytápění domu je plynovým kotlem, podlahy jsou keramické, plovoucí, interiérové zárubně i dveře z masivu, okna plastové, rozvody vody v plastu, okolo domu je okrasná zahrada. Doporučujeme všem zájemcům o bydlení v klidné lokalitě. Informace a plánování prohlídek Vám rád sdělím po vzájemné komunikaci.
5 150 000 Kč
Prodej rodinného domu 240 m2, ul. Nad nádražím, Ludgeřovice.
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku 2658 m2, Bravantice
aktivní
Pro zájemce o bydlení v klidném a tichém místě obklopeném vzrostlými stromy nabízíme mírně svahovitý stavební pozemek nebo pozemky o celkové velikosti 2658 m2 v obci Bravantice. Veškeré sítě jsou na hranici pozemku, velkou přidanou hodnotou nabídky je umístění v samotné obci, tj na konci ulice v nové čtvrti, kde nabídku ocení zájemce o klidové zónu (kontakt s přírodou + nedaleko kaskáda tří rybníků), opravdu nádherné místo pro život + vynikající dostupnost do Ostravy, cca do 15 min. Bližší informace Vám rád sdělí realitní poradce, poradenství s výhodným financováním je samozřejmostí.
585 Kč/m2
Prodej stavebního pozemku 2658 m2, Bravantice
prodejpozemky
Prodej stavebního pozemku 8296 m²
aktivní
Pro zájemce o investici nebo výstavbu rodinných domů, bytových domů, občanské vybavenosti na okraji města Ostravy nabízíme stavební pozemek nebo pozemky o celkové velikosti 8296 m2 v obci Radvanice. Rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o přibližných rozměrech 150 x 55m je možno rozdělit na menší, zcela samostatné, inženýrské sítě jsou na hranici. Výhodou je velmi dobrá dostupnost do Ostravy a Havířova. Příjezd je po obecní zpevněné komunikaci. Poradenství s výhodným financováním je samozřejmostí. Doporučujeme prohlídku a zároveň budeme rádi za návrhy od vážných zájemců na jejich cenové představy k této nabídce.
390 Kč/m2
Prodej stavebního pozemku 8296 m²
pronájemkomerční objekty
OV Výškovice, Husarova, celé 2. NP objektu
aktivní
Pronájem celého 2. NP objektu (samostatná sekce 4 kanceláří s kompletním zázemím (kuchyňský kout s dřezem, toaleta, sprchový kout), cca 120 m2. Všechny kanceláře samostatně přístupné z haly u schodiště. V současném stavu 1 místnost trezorová se 4 sejfy. Do sekce je zcela samostatný venkovní vstup a schodiště s modřínovými podstupnicemi. V místnostech zátěžové koberce, jinde dlažba, podhledy s dřevěným obkladem. Při zájmu bude k využití část vybavení a nábytku. V přízemí jsou k využití 2 místnosti, cca 40 m2 (sklad, dílna, apod.) s malou nájezdovou rampou. Vytápění a ohřev TUV plynovým kotlem s vlastním měřením spotřeby, taktéž spotřeba elektřiny. Samostatnou část 1. NP využije jiný nájemce k prodeji potravin. zboží, či jako "Večerku".
19 000 Kč/měsíc
OV Výškovice, Husarova, celé 2. NP objektu
pronájemkomerční objekty
Kanceláře, Slezská OV areál býv. dolu P. Bezruč
aktivní
Nabídka 3 různých celků I. až III. v admin. budově po rekonstrukci. Velmi dobrá orientace místa a dostupnost MHD i auty. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti, bez poplatku. Vytápění el. přímotopy v levné sazbě. K dispozici sociální zázemí, vč. kuchyněk n. kuch. koutů. Zabezpečení EZS s napojením na pult ochrany bezpečnostní agentury. V kancelářích zátěžové koberce a upravené podhledy s osvětlením, počítačová síť. Samost. měření spotřeby elektřiny za sekci a vlastní smlouvou o dodávkách. I. Zvýšené přízemí, celek 6 místností, 140 m2, z toho 5 kanceláří (22, 26, 20, 17 a 16 m2) a zasedací místnost 40 m2, podle sazby 950,-/m2/rok. Ostatní prostory cca 40 m2, sazba 550,-/m2/rok. Měsíční nájem 14.000,- Kč (voda, pojištění, internet, EZS) + elektřina. II. Menší celky ve 2. NP se stejným propočtem nájemného. 1. 2 místnosti (5 a 11 m2) s kuchyňským, sprchovým koutem a toaletou. 2. Samostatná místnost 18 m2, výhled 2 sousední místnosti 29 m2. Společné zázemí. III. Polosuterén, vlastní vstup, 3 kanceláře (48 m2) a vlastním sociálním zázemím cca 5 m2 (WC a umývadlo vč. teplé vody.
950 Kč/m2/rok
Kanceláře, Slezská OV areál býv. dolu P. Bezruč
prodejdomy
Prodej činžovního domu na ulici 28. října, Ostrava.
rezervováno
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi činžovní dům v centru Ostravy naproti komplexu Nová Karolína. Dům s celkovou užitnou plochou 1054 m2 je vystavěn na pozemku o výměře 378 m2. Dům je celopodsklepený s 6-ti podlažími a přístavkem ze zadní části, který má dalších 5 podlaží. V každém podlaží se nachází dvě bytové jednotky s výměrou 75. m2. Možnost vzniku až 15 bytů. MOžná také rekonstrukce na hostel nebo studentské koleje. V roce 2010 byla provedena výměna kotlů za automaticeké Buderus. V roce 2017 byla provedena rekonstrukce střechy, výměna lepenky, oplechování, komínové lávky a částečně svody. Momentálně je nemovitá věc částečně pronajatá s určitým měsíčním výnosem. Další a bližší informace Vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři.
10 000 000 Kč
Prodej činžovního domu na ulici 28. října, Ostrava.
prodejdomy
Penzion Stará pekárna u golfu v Šilheřovicích.
aktivní
Nabízíme k prodeji zavedený Penzion "Stará pekárna" v Šilheřovicích v docházkové vzdálenosti golfového hřiště, původní rok výstavby konec 19. stol. V roce 2000 prošel celkovou modernizací se zachováním původního vzhledu a je v neustálém, plném provozu. Prodej včetně stávajícího, kompletního zařízení a vybavení. Ubytování je zajištěno ve 3. NP objektu a to ve 4 apartmánech se 2 až 4 lůžky a 2 dvoulůžkových pokojích. Apartmány jsou dvoupodlažní (spaní je přístupné vnitřním schodištěm z pokoje). Každá ubytovací jednotka má kvalitní, vlastní sociální zázemí. Ve 2. NP je hlavní sál pro 80 osob, vlastní sociální zázemí na podlaží a vlastní kuchyně. V 1. NP je restaurace pro 70 hostů. 3 části: restaurace, pivnice s kulečníkem a pivnice s krbem v původní pekárně. Venkovní terasa s grilem a dětským koutkem je pro cca 50 osob Původní sklep byl upraven pro provoz vinárny s 50 místy a vlastním sociálním zázemím. Přístup je z hlavní budovy i samostatným venkovním vstupem. Víkendové produkce s hudbou a tancem a objednávky pro uzavřené společnosti. Budova má vlastní vytápění a výroba teplé vody je duálními plynovými kotly v jednotlivých podlažích. Původní obvodové zdivo je cihelné, š 80 cm. Nové jsou výplně oken z masivu s izotermickým sklem, okna do dvorního traktu jsou plastová. Podlahy jsou obnovené, betonové, s keramickým obkladem i parketami v hlavním sálu. Sedlová střecha na novém trámovém krovu je kvalitně zateplená s plechovou krytinou typu Onduline. Objekt je napojen na veřejnou kanalizační síť, vodovod, plynovod i elektřinu. Možnost parkování je na vlastním nádvoří a blízkých parkovacích plochách obce. Šilheřovice - obec u hranice s Polskem, známá zámečkem s rozsáhlým parkem, jehož součástí je známý golfový rezort. Obec je velmi dobře dostupná z Ostravy, Hlučína i Opavy a rovněž dálnice D1. Penzion je výborná příležitost pro rodinný podnik.
3 850 000 Kč
Penzion Stará pekárna u golfu v Šilheřovicích.
pronájemkomerční objekty
Kanceláře, OV Vítkovická 2A (Katastrální úřad)
aktivní
Pronájem upravených kanceláří v plně revitalizovaném objektu o 4. NP s nový výtahem. Jednotlivé kanceláře o ploše 14,5 m2. Výhodná poloha v centru OV s velmi dobrou dopravní dostupností (auto, MHD i dálková autobus. doprava (bývalé ÚAN OV, nyní parking. OC Kaufland Karolína). Vše v dosahu NC Nová Karolína apod. K dispozici je vlastní, uzavřené parkoviště s el. závorou, vedle budovy. Nové je sociální zázemí na podlažích, vč. kuchyňských koutů. V ceně pronájmu jsou všechny služby s úklidem a strážní službou od 17 - 7 h. Kanceláře jsou přístupné 24 h denně a místnosti s okny na V stranu jsou klimatizovány. Mimo jednotlivých místností 14,5 m2 ve 3. a 4. NP je ve 3. NP ještě sekce 2 místností, 43,6 m2 s kuch. koutem za celkovou cenu 10.600,- Kč/měs. Ve 4. NP je možnost větší sekce 7 místností, samost. přístupných z chodby, přičemž 2 jsou vnitřně propojeny nebo jednotlivé kanceláře. Před pronájmem je možno zvolit novou podlahovou krytinu (PVC n. zátěžový koberec) a je provedeny nová malba. Pronájem dlouhodobě nebo podle dohody.
4 236 Kč/měsíc
Kanceláře, OV Vítkovická 2A (Katastrální úřad)
poptávkabyty
Koupi 4+1 nebo 4+kk os.vl. Poruba nebo Jih
aktivní
Telefonicka poptavka pan chce koupit byt 4+1 nebo 4 + kk, osobni vlastnictvi nebo moznost prevodu do osobniho vlastnictvi, nezalezi zda cihla nebo panenal ale mela by to byt pekna lokalita v Porube,na Pustkovci , u Duhy nebo pripadne Zabreh Vyškovice. byt idealne v puvodnim stavu, pokud bude rekonstruovan tak kvalitne. Balkon neni podminkou ale velkou vyhodou.
1 900 000 Kč
Koupi 4+1 nebo 4+kk os.vl. Poruba nebo Jih
pronájemkomerční objekty
Kanceláře, Moravská OV,Kostelní, 4. NP, 140 m2
aktivní
Pronájem samostatné sekce ve 4.NP (celé 2. patro, mezonetové řešení budovy), 4 kanceláře (2x 16, 23, 33 a 20 m2) vč. kompletního zázemí. Vše v plně zrekonstruované, původně Živnostenské bance, v centru OV, bezprostředně u Masarykova nám. a nového objektu "Městské brány". V budově nově instalovaný výtah, strukturovaná kabeláž v podlaze, vč. internetu, upravené stropní podhledy s osvětlením, vertikální žaluzie, klimatizace, EZS, apod. Parkování v Kostelním nám., možnost i v nádvoří (1 stání 1.100 Kč/měs. bez DPH). Info o ceně služeb, při jednání. Neplátci DPH platí čistý nájem bez DPH, služby jsou vždy s DPH. Nájemce neplatí provizi RK !! Uvedený údaj energetické náročnosti "G" neodpovídá skutečnosti, ale je uveden z důvodu nezpracovaného PENEB. Skutečnosti odpovídající ukazatel je "C".
1 697 Kč/m2/rok
Kanceláře, Moravská OV,Kostelní, 4. NP, 140 m2
pronájemkomerční objekty
Pronájem obchodních prostor, ul. Chopinova, OV - Přívoz.
aktivní
Obchodní prostor v 1.NP se 3 výkladci a zázemím. Udržovaný a připravený k okamžitému využití jako prodejna, obchodní zastoupení, apod. Celková plocha sekce cca 75 m2, z toho prodejní plocha 36 m2. V zázemí 2 místnosti (kancelář s kuchyňským koutem a příruční sklad nebo další prostorná kancelář. Sekce má samostné hygienické zázemí (2 toalety, umývadlo). K nájmu se platí zálohy na teplo a TUV 1.600,-/měs. a nájemce má samostatnou smlouvu na dodávku elektřiny s dodavatelem. V objektu je internet a zabezpečení EZS. Místo je velmi dobře viditelné a dostupné MHD i auty vč. neplaceného parkování. V případě potřeby větší kancelářské plochy, je možnost ve 2.NP zatím v rozsahu cca 100 m2 (až 6 místností).
9 000 Kč/měsíc
Pronájem obchodních prostor, ul. Chopinova, OV - Přívoz.
pronájemkomerční objekty
Kanceláře, OV Centrum, 28. října 91, plně zařízené
aktivní
Pronájem plně zařízených kanceláří v 1. NP nového, administratívního objektu IQ Park, v centru OV. Všechny kanceláře s přírozeným osvětlením. Minimum počátečních nákladů, jak pro 1 osobu, tak celý pracovní tým či firmu. Vysoce flexibilní pronájem podle potřeb nájemce s možností operativních změn. Výhoda využití společných prostor (zasedací, školící, pohovorové, videokomunikační, teleprezentační místnosti) , moderního sociálního zázemí, profesionální recepční a poštovní služby, apod. Prokazatelná úspora až 60 % nákladů za běžná firemní sídla. Prakticky nulové pořizovací náklady na vybavení, významné měsíční úspory provozních nákladů za pronájem, provozní výdaje, údržbu, opravy, tech. infrastruktura, úklid, pojištění, atd. jako součást najaté kancelářské plochy. Možnost pronájmu na konkrétní období i krátkodobé. Střednědobý pronájem pro nové a začínající firmy, pobočky, apod. Dlouhodobý pronájem s výhodami takové spolupráce a slevovými bonusy na využití společných prostor. Výhody užívání prostor v centrech pronajímatele v ČR i ve světě se všemi výhodami na základě klientské karty předané při uzavření nájemní smlouvy. Parkování v suterénu objektu, možnost stravování v nové restauraci, apod.
0 Kč
Kanceláře, OV Centrum, 28. října 91, plně zařízené
pronájembyty
Byt 1+1 - 43 m2, ul. Horní, OV - Hrabůvka.
rezervováno
Pronájem bytu 1+1, I. kat. o výměře 43 m2 ve 2. NP (4). Dům a byt vlastní BD nájemníků a je po celkové revitalizaci. Je blízko Úřadu městského obvodu OV-Jih, na protější straně Horní ul. Okna s výhledem do zeleně za domem (ne do Horní ul.). Velmi dobrý dosah obchodů a služeb přímo v Horní ul. Velmi dobrá je dopravní obslužnost kamkoli v OV (MHD i autem), parkováním za domem. V bytě je obnovená koupelna s obkladem a dlažbou (masážní sprchový kout, umývadlo a přípojka AP), taktéž samostatná toaleta. V kuchyni je upravená, zánovní, kuchyňská linka, plynový sporák a místo pro jídelní kout. Pokoj má výměru 5,50 x 3,40 m, podlaha parkety a zánovní celoplošný koberec. V předsíni jsou nově upravené, vestavěné, skříně. K bytu je sklepní kóje. Dlouhodobá podnájemní smlouva.
5 500 Kč/měsíc
Byt 1+1 - 43 m2, ul. Horní, OV - Hrabůvka.
pronájemkomerční objekty
OV Přívoz, Jirská-Nádražní, sekce 3 kancel. s přísluš, 79 m2
aktivní
Samostatná sekce 3 kanceláří (pěkná, atypická, rohová, 28 m2 a obdélníkové 22 a 12 m2) s příslušenstvím (kuchyňka, sprchový kout, umývadlo, samost. toaleta). Velmi dobrá orientace místa a jeho dostupnost (auto, MHD), prakticky na Nádražní třídě, poblíž OV Hlavní nádraží. V sekci vlastní plynový kotel ÚT a ohřevu vody (automatická regulace). V současné době není zpracovám PENEB, proto uvádíme nejhorší stupeňenergetické náročnosti. Skutečná náročnost cca "C". Prostory připraveny k okamžitému a plnému využití. Nájem dlouhodobě nebo podle dohody.
7 100 Kč/měsíc
OV Přívoz, Jirská-Nádražní, sekce 3 kancel. s přísluš, 79 m2
pronájemkomerční objekty
Pronájem obchodních prostor 42 m2 - ul. Nádražní, OV.
aktivní
Pronájem obchodnívch prostor o výměře 42 m2 na ulici Nádražní. Prostory se nacházejí v přízemí se samostatným vstupem z chodníku a dvěma výkladci. Součástí sekce je příruční sklad s kanceláří a vlastním sociálním zázemím (WC, umývadlo, sprcha). Celý objekt i obchodní prostor jsou po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu. Součástí vybavení je EZS a připojení k internetu. Prostor je ihned k plnému využití.
8 000 Kč/měsíc
Pronájem obchodních prostor 42 m2 - ul. Nádražní, OV.
Začít vyhledávat
Vyberte si s DEMEL A KRÁL REALITY

Naposledy jste prohlíželi